Jump to content
Dogomania

Irys, uczy się żyć poza schroniskiem


Recommended Posts

kochane cioteczki jutro mam nadzieję uzupełnić rozliczenie, nie wiem dlaczego to sprawia mi tyle problemu, tak myślę, że może dlatego, że robię je na różnych kompach i pliki xls muszę wiecznie gdzieś wysyłać, zapisywać, uaktualniać i wiecznie ich szukam, ble:)

Link to comment
Share on other sites

Iryek swobodnie sobie siedzi i się rozgląda. Lubi siedzieć na fotelu, ale jak widzi, że chcę mu zrobić zdjęcie to zeskakuje. Irysiu zaczął więcej biegać, do niedawna tylko spacerował. Robi się z niego dominator - najpierw on z każdej miski musi skubnąć kilka chrupków, potem dopiero reszta może. Ot taki to trójłapek :)

Link to comment
Share on other sites

dziękuję cioteczki za odwiedziny Iryska;

 

tak sobie o Nim myślę, że ma chłopina nieco pod górę w życiu jest mały ciałkiem, to pewnie chce być postrzegany za wielkiego duchem, ale niech sobie dominowanie odpuści chłopaczek:)

 

Szafirka, jak On sobie wskakuje na ten fotel bez tej łapinki? 

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, że tak późno, ale mam nieprzewidziane dodatkowe obowiązki;

 

rozliczenie ma się następująco, choć mam jedną kwestię jeszcze do wyjaśnienia:

    479,54   agat21  -  10,00 zł 2015-08-04 free  -  100,00 zł 2015-08-11 siostrzenica asiuniab  -  39,79 zł 2015-08-19 bakusiowa  -  40,00 zł 2015-08-19     669,33 zł   szafirka  -  -250,00 zł 2015-08-31     419,33 zł   teresaa118  -  50,00 zł 2015-09-03  

free  - 526,00 zł 2015-08-20

stan na 2015-09-03  995,33 zł  

 

 

każdy kto będzie we wrocku i się przyzna, że jest to będę Go serdecznie przytulać i się nisko kłaniać za wsparcie jakie udzielacie Irysowi:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...