Jump to content
Dogomania

Irys, uczy się żyć poza schroniskiem


Recommended Posts

kochane ciocie, dostałam dzisiaj informację, że niestety psiak na razie nie może pojechać do dt:(  

 

mam informację, że odezwie się, jak tylko sytuacja się unormuje, chodzi o zdrowie czterokopytnego;

 

strasznie mi smutno (sinusoida emocji w tym tygodniu, strasznie mi się udzieliła), dziś pozwolę sobie na ten stan, a jutro do roboty, muszę skończyć rozsyłać zaproszenie na wątek i przemyśleć w jaki sposób najlepiej i najmądrzej pomóc naszemu trójłapkowi, bo niestety On całe swoje życie jest w schronisku:(

spełnia się najgorszy scenariusz:(

 

Mówi się trudno, ale mam nadzieję, że Szafirka przyjmie malucha

Link to comment
Share on other sites

Kochani mamy na razie:

 

 

 

deklaracje stałe:

asiuniab-siostrzenica - 40 zł

Aldrumka - 20 zł

agat21 - 10 zł

free - 50 zł

 

razem 120 zł

 

deklaracje jednorazowe:

tiggi - 50 zł

ewu - 100 zł

ewa gonzales

Amiga  -  30 zł

ania68 - 10 zł

Rubik - 10 zł

 

 

głosowanie:

Irys - 6 głosów

Stańczyk - 4 głosów

Kleks - 2 głosy

 

ps. dzięki tiggi uzupełniam

głosowanie do końca niedzieli 05-07-2015

 

 

to tak w ramach porządków:)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do maluszka wieczorem :) Czyli jednak hotelik, dobrze że jest miejsce. Proszę cegiełkę za 10 zł i nr konta (czy wysłać na ten, który mam?). Niestety tylko tyle na razie mogę, ale będę pamiętać o maluchu, choć w duchu wierzę, że nie będzie długo czekał na nowy dom. 

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do maluszka wieczorem :) Czyli jednak hotelik, dobrze że jest miejsce. Proszę cegiełkę za 10 zł i nr konta (czy wysłać na ten, który mam?). Niestety tylko tyle na razie mogę, ale będę pamiętać o maluchu, choć w duchu wierzę, że nie będzie długo czekał na nowy dom. 

super, dziękuję bardzo, bardzo nam się przyda, nie wiem jaki masz nr konta, mam jedno konto tylko dla psiaków, i to będę rozsyłać, więc może poczekaj, ja dziś najpóźniej jutro wszystkim porozsyłam dane do przelewu:)

 

To ja się przyłączam do głosowania - jestem za Iryskiem. Imię Stańczyk też jest fajne, ale jakoś tak za długie.

super, dziękuję za głos; ja co do długości, zawsze zwracam uwagę, żeby to były dwie sylaby i w myślach wołam psa, jeśli jest łatwo to znaczy, że się nada:)

 

deklaracje stałe:

asiuniab-siostrzenica - 40 zł

Aldrumka - 20 zł

agat21 - 10 zł

free - 50 zł

 

razem 120 zł

 

deklaracje jednorazowe:

tiggi - 50 zł

ewu - 100 zł

ewa gonzales

Amiga  -  30 zł

ania68 - 10 zł

Rubik - 10 zł

Xibalba - 10 zł

 

 

głosowanie:

Irys - 7 głosów

Stańczyk - 4 głosów

Kleks - 2 głosy

Link to comment
Share on other sites

Irysek...nie widzę jakoś,,ale to malo wazne.

Joasiu,,jak pisalam na fb.deklaracja moja i kolezanki w sumie 150zł oby tak zostalo.Obietnica byla pod wplywem leków ..

Ja z bazarku wedle obietnicy dorzuce na jakiś m;c lub 2 na hotel

A malec i tak długo miejsca nie zagrzeje w hotelu ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak Jogis pojdzie do wlasnego domu, przeniose moja deklaracje na Iryska- Stanczyka

cudnie, raczej Irys (Stańczyk), a wraz z Nim ja dziękujemy

 

Irysek...nie widzę jakoś,,ale to malo wazne.

Joasiu,,jak pisalam na fb.deklaracja moja i kolezanki w sumie 150zł oby tak zostalo.Obietnica byla pod wplywem leków ..

Ja z bazarku wedle obietnicy dorzuce na jakiś m;c lub 2 na hotel

A malec i tak długo miejsca nie zagrzeje w hotelu ;)

free jesteś niesamowita - stokrotne dzięki, wiele muszę się nauczyć od Ciebie:)

 

A ja wolam Stasiu 

Stasiuniek 

ciesze ogromnie raduje misi21ss.jpg

Asiu 

 ze udalo sie 

 cudnie cudnie 

 sciskamy mocno kciuki 

 aby wszystko poszlo dobrusko

 

ewa gonsales, dziękuję trzymaj, trzymaj, jak psiak będzie na miejscu na chwilę puścimy, a później znów zaciskamy za poznanie i szybką naukę podroska, a później to już tylko będziemy zaciskać za domek:)

Link to comment
Share on other sites

super, dziękuję bardzo, bardzo nam się przyda, nie wiem jaki masz nr konta, mam jedno konto tylko dla psiaków, i to będę rozsyłać, więc może poczekaj, ja dziś najpóźniej jutro wszystkim porozsyłam dane do przelewu:)

Ok, to czekam :) I trzymam kciuki oby się wszystko udało.

Link to comment
Share on other sites

Uwaga, Uwaga,

 

ogłaszam, że chłopak od dziś nazywa się Irys,  nie jest już nr w schronisku, nie jest trójłapkiem, psiakiem, chłopakiem, a jest Irysem:)

 

bardzo się cieszę, dziękuję za pomoc w wyborze imienia;

 

zabieram się za rozsyłanie konta oraz jak tylko porozmawiam z Szafirką dam Wam znać co i jak, względem terminu przyjazdu do Niej Irysa:)

Link to comment
Share on other sites

Uwaga, Uwaga,

 

ogłaszam, że chłopak od dziś nazywa się Irys,  nie jest już nr w schronisku, nie jest trójłapkiem, psiakiem, chłopakiem, a jest Irysem:)

 

bardzo się cieszę, dziękuję za pomoc w wyborze imienia;

 

zabieram się za rozsyłanie konta oraz jak tylko porozmawiam z Szafirką dam Wam znać co i jak, względem terminu przyjazdu do Niej Irysa:)

Jaka dobra wiadomość od poniedziałku

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...