Jump to content
Dogomania

Murzynek i Rambuś już w DS :)


Recommended Posts

O Murzynka do tej pory nie zadzwonił ani jeden telefon...

Mamy z nim mały problem bo ma lęk separacyjny - strasznie wyje i załatwia się kiedy zostaje sam w domu. Tymczasowa Opiekunka bardzo stara się, aby nauczyć Murzynka wszystkiego od początku...

 

Rambuś super - bardzo szybko się zaaklimatyzował, jest strasznym łakomczuchem i śpi z Panią w łóżku :)

W środę/czwartek Pani idzie do weterynarza na zdjęcie szwów po kastracji, więc będę miała kolejne wiadomości :)

 

Też właśnie to "przerabiam" z moją tymczasowiczką, wyje jak karetka pogotowia, bez przerwy, mimo, że zostaje w towarzystwie suni i kotki.

 

Trzymam kciuki za Murzynka!!!

 

Rambuś psem kanapowym - kocham takie wieści

Link to comment
Share on other sites

Kochani,właśnie zakończyłam mój bazarek i dla Murzynka i Rambo uzbierało się po 143,75zł czyli razem 287,50zł.Kwotę zaokrąglam do

290,00zł  Poproszę o nr konta do przelewu,jak również potwierdzenie na bazarkowym po otrzymaniu przelewu :)

Link to comment
Share on other sites

Murzynek w ostatnich dniach paskudnie rozciął sobie łapkę :( Konieczna była interwencja weterynarza. Do rozliczenia dorzucam koszty wizyty.

Poza tym radzi sobie z samotnością coraz lepiej, dzielny chłopak z niego :)

 

 

U Rambusia też wszystko dobrze - jest ogromnym łakomczuchem i zdobywa serca wszystkich domowników ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani,właśnie zakończyłam mój bazarek i dla Murzynka i Rambo uzbierało się po 143,75zł czyli razem 287,50zł.Kwotę zaokrąglam do

290,00zł  Poproszę o nr konta do przelewu,jak również potwierdzenie na bazarkowym po otrzymaniu przelewu :)

 

Po "naprawach" dogo przypominam się o podanie konta do przelewu.I tak jak napisała elik,zmieńcie tytuł wątku,bo jest nieaktualny....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po "naprawach" dogo przypominam się o podanie konta do przelewu.I tak jak napisała elik,zmieńcie tytuł wątku,bo jest nieaktualny....

 

Bogusik, najmocniej przepraszam!

I mnie pośród tych wszystkich dogo-awarii musiał umknąć Twój post...

PW już poleciało, tytuł wątku zmieniam :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bogusik, najmocniej przepraszam!

I mnie pośród tych wszystkich dogo-awarii musiał umknąć Twój post...

PW już poleciało, tytuł wątku zmieniam :)

 

Nie ma za co,bo po tych dogo-remontach to zawsze trudno sie pozbierać... :( Przelew poszedł wczoraj i jak pieniążki dotrą,to proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.Link w moim podpisie :)

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co,bo po tych dogo-remontach to zawsze trudno sie pozbierać... :( Przelew poszedł wczoraj i jak pieniążki dotrą,to proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.Link w moim podpisie :)

 

Pieniążki dotarły, są już w rozliczeniu na wątku - już biegnę potwierdzić na bazarku :) Piękna kwota!!! Mocno zasiliła Murzynkowy budżet! Dziękujemy za pomoc! :)

 

 

poszła stała dla Murzynka na lipiec i sierpień :)

 

Dziękujemy!!! :)

 

 

a ja jakby co poprosze pw z danymi to bym puscila juz dejklaracje

od 1 lipca nie bedzie mnie na dogo

wiec wole juz ustawic sobie jako zlecenie stale

 

Już wysyłam PW :)

Link to comment
Share on other sites

pinczerko kochana,właśnie spojrzałam na post rozliczeniowy.Ponieważ wpłaty i wydatki piszesz bez dat,to taka prośba: Tam gdzie jest na końcu "Razem",napisz : stan konta  na dzień /tu data/...i + czy, - kwota.To ułatwi każdemu z nas i nowo przybyłym na wątek,w odczytaniu stanu obecnego funduszy Murzynka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...