Jump to content
Dogomania

Murzynek i Rambuś już w DS :)


Recommended Posts

Poproszę o numer konta. Wyślę 100 zł i jakoś to podzielcie na chłopaków. Jak przyjdzie lipiec pomyśle ile dać stałej.

 

Dziękujemy ! :) 

 

 

Macie racje wczoraj już nie było siły na zdawanie relacji ;)

Murzynek dzielnie rozstał się ze swoją Panią, pojechaliśmy do lecznicy na szczepienie

i ogólny przegląd, wzięłyśmy też dla niego tabletki na odrobaczenie i środki na kleszcze. 

Całą drogę spędził na kolanach u Pinczerki - taki z niego przytulaśny chłopak :)

Jak już dotarliśmy do DT machał zadowolony ogonem i zwiedzał całe mieszkanie. Mamy obiecane

zdjęcia i wiadomości jeśli tylko coś będziemy wiedzieć damy znać :)

 

Zdjęcia z podróży też będą jak się ogarnę :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy ! :)

 

 

Macie racje wczoraj już nie było siły na zdawanie relacji ;)

Murzynek dzielnie rozstał się ze swoją Panią, pojechaliśmy do lecznicy na szczepienie

i ogólny przegląd, wzięłyśmy też dla niego tabletki na odrobaczenie i środki na kleszcze. 

Całą drogę spędził na kolanach u Pinczerki - taki z niego przytulaśny chłopak :)

Jak już dotarliśmy do DT machał zadowolony ogonem i zwiedzał całe mieszkanie. Mamy obiecane

zdjęcia i wiadomości jeśli tylko coś będziemy wiedzieć damy znać :)

 

Zdjęcia z podróży też będą jak się ogarnę :)

 pamału Agniesiu,poczekamy,odpocznij  :) najważniejsze,że jest info że wszystko ok :) teraz już spookojnie poczekamy

Link to comment
Share on other sites

Poproszę o numer konta. Wyślę 100 zł i jakoś to podzielcie na chłopaków. Jak przyjdzie lipiec pomyśle ile dać stałej.

 

bakusiowa Cioteczko!!! To wspaniała wiadomość. baaaaardzo dziękujemy! :) :) :) Już wysyłam numer konta!

 

 

Dzięki Agnieszka za takie fajne wieści. A Rambo w lecznicy do piątku?

 

Tak, udało się na szczęście przedłuzyc pobyt Rambo w lecznicy do piątku wieczorem. Kastrację też zniósł dzielnie, ogółem bardzo grzeczny z niego chłopak, zachwalali go w lecznicy :)

 

 

Zaktualizowałam rozliczenie - wczoraj po zakupie karmy i wizycie u weterynarza nasze fundusze uszczupliły się o 210zł : (

W piątek dostaniemy rachunek za Rambo - kastrację, sanację i pobyt... nawet nie chcę o tym myśleć, pewnie to koszty rzędu 500-600zł...

 

 

Każdy grosz się liczy, musimy zbierać deklaracje na hotel dla Rambusia - to zapewne koszt ok. 300zł minimum... Pomóżcie :(

Link to comment
Share on other sites

pewnie tęsknią za sobą :(

jeden znalazł DT to może...dlaczego nie i drugi !tyle ogłoszeń ,może od razu stały,ale by było pięknie !rozmarzyłam się...

 

 

Oh tak bardzo by się chciało ! Rambo ma tyle ogłoszeń a telefon milczy... :( Straszne...

 

Skromne, stałe 5 zł ode mnie. Trzymam kciuki :)
Dziewczyny, jestem pod wrażeniem Waszego działania...

 

Pięknie dziękujemy :)

Staramy się pomagać jak możemy ale bez Waszej pomocy i tak by się nie udało ! :)

 

Kto jeszcze dorzuci malutką, maleńką deklarację dla Rambusiaaa? Prosimy w jego imieniu.... 

Link to comment
Share on other sites

Skromne, stałe 5 zł ode mnie. Trzymam kciuki :)
Dziewczyny, jestem pod wrażeniem Waszego działania...

 

 

10 zł stałej ode mnie

 

 

 

Cioteczki jesteście CUDOWNE!!! :)

Dziękuję i już przesyłam numer konta!

 

 

Doszły też wpłaty od: Agnieszka103, snow-white, p. Hani D. oraz Mattilu (doszło 40,21zł ;) ) - dziękujemy!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tyle ogłoszeń ma...

 

Olx
Pupil
Zwierzaki.nasza-lista
Lento
Petsy
Owi
Petworld
Ale grata
Pineska
Eoferty
Bez rodowodu
Śląska tablica
Słoniu
Pajeczyna
Sprzedasz
Szybko oferty
Top ogłoszenia
Eszukam
Zwierzęta ogłoszenia
Znajdź to
Ogłaszamy24
Link to comment
Share on other sites

Ale się tu cicho zrobiło...

 

Jedziemy dziś po Rambusia po 18:00 i przewozimy go do zaprzyjaźnionego hoteliku w Ustroniu. Niestety jedyne wolne miejsce jakie mieli to kojec zewnętrzny (ogrodzona część ogrodu, nie klatka) z dużą ocieplaną budą. Koszt miesięczny hoteliku to 300zł. Wiem, że każdy liczył na coś więcej dla Rambusia, ale nie mamy wyjścia - innej alternatywy dla niego nie ma.

 

Jeśli tylko znajdzie się ktoś kto da mu DT, oczywiście z naszą pomocą - za zwrot karmy i kosztów ewentualnego leczenia... to oczywiście zabieramy go z hoteliku natychmiastowo.

 

ALE NIE MA NIKOGO TAKIEGO :( Jesteśmy zrozpaczone... Deklaracji nie ma nawet połowy, a do utrzymania nie tylko Rambuś, ale też Murzynek... Dzisiaj zapewne otrzymamy rachunek na kilkaset złotych za pobyt oraz kastrację Rambusia...

 

Proszę, pomóżcie... :( 5 zł to niewiele, a miesięczne zapewnienie w takiej wysokości to dla nas bardzo dużo.... :(

Link to comment
Share on other sites

może dlatego jest cicho, bo sa wolne dni i cioteczki odpoczywają.

 

Dołożę 5 zł stałej deklaracji dla Rambusia, ale uczciwie piszę, że sytuację mam nie pewną, więc na pewno moja stała deklaracja do końca roku, później wiem, ale będę się starała. 

 

Poproszę o nr konta w środę mam wypłatę , to wpłacę na konto Rambusia. 

Link to comment
Share on other sites

może dlatego jest cicho, bo sa wolne dni i cioteczki odpoczywają.

 

Dołożę 5 zł stałej deklaracji dla Rambusia, ale uczciwie piszę, że sytuację mam nie pewną, więc na pewno moja stała deklaracja do końca roku, później wiem, ale będę się starała. 

 

Poproszę o nr konta w środę mam wypłatę , to wpłacę na konto Rambusia. 

 

Spokojnie, sytuacja każdego może ulec zmianie, zabezpieczenie na kilka najbliższych miesięcy też dużo dla nas znaczy :) Dziękuje i i już wysyłam numer konta!

Link to comment
Share on other sites

Melduję sie u przecudnych przystojniaków,ech...gdybym tylko była młodsza o te nascie latek...chłopaki do zakochania w moim typie...a tak,to jedynie dwie gołe dyszki-po dyszce na łebek-mogę im ofiarować,nie lubię!

Link to comment
Share on other sites

Melduję sie u przecudnych przystojniaków,ech...gdybym tylko była młodsza o te nascie latek...chłopaki do zakochania w moim typie...a tak,to jedynie dwie gołe dyszki-po dyszce na łebek-mogę im ofiarować,nie lubię!

 

Dziękujemy pięknie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...