Jump to content
Dogomania

Biała sunia - Blanka - jedzie do hotelu Szamański Krąg - potrzebuję pomocy


Recommended Posts

Blanka, trzymaj się, coś dorzucę, w kupie siła :) . A tak z innej beczki - będziecie przejeżdżać przez Białystok do Grety (mam jej przesyłkę ;) ) ? 

No tak....to jedyna znana mi droga. Dzieki Aga...wiem, ze w kupie siła i fajnie że ta "kupa " jest. kontaktuj się ze mną w sprawie przesyłki.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem również na zaproszenie Doris, ale na chwilę obecną.... mogę wspomóc fantami na bazarek gdyby ktoś mógł zrobić?

zapisuję, bo widzę że zbierają się u Blaneczki.... TE DOBRE CIOCIE ;)

Bazarki będę robić,  mam mnóstwo  ubrań w bardzo dobrym stanie, i z tych rzeczy pewnie zrobię na początek. Ale gdyby to były jakieś fajne fanty to chętnie przyjmę. zgadamy się na pw ok?

Link to comment
Share on other sites

Bazarki będę robić,  mam mnóstwo  ubrań w bardzo dobrym stanie, i z tych rzeczy pewnie zrobię na początek. Ale gdyby to były jakieś fajne fanty to chętnie przyjmę. zgadamy się na pw ok?

Jasne!  ... i chyba wiem, co masz na myślimruga.gif na pewno są to ciuszki ,które można śmiało wystawić do sprzedaży( ale już zdarzyło mi się kupić... jak to któraś cioteczka określiła... taki ciuch, to tylko do obory się nadaje! omijam te bazarki!)

 

Ooo! Jak jest anica to rano będzie pachnąca kawusia w uroczej filiżance...Uwielbiam tę anicową kawę!

wstydnis.gif... jak milutko się zrobiło! Dziękuję wesoly.gif

Link to comment
Share on other sites

Jutro o 7 rano Blanka wyrusza do hotelu. Postaramy się uniknąć upału aby sunia lepiej zniosła podróż. Smuci mnie jednak fakt, że na dzień dzisiejszy Blanka ma tylko 10zł stałej deklracji od Zachary i wpłate od Ewy - 25zł. Nie cofnę sie już z obietnicy, która dałam Blance że ją zabiorę i znajde najlepszy dom, ale naprawde nie wiem jak dam sobie rade z  cała resztą.

Bardzo prosze o pomoc w utrzymaniu Blanki w hotelu. To 350zł miesięcznie.

Link to comment
Share on other sites

Ciocie kochane, nie bardzo mam już jak pomóc, ale choć dyszkę wyszkrobię...i trzymam kciuki za sunię i za to, by zjawiły się u Blanki Ciocie/Wujkowie z większymi możliwościami finansowymi...

Bardzo, bardzo dziekujemy razem z Blanką.

Link to comment
Share on other sites

Doris66, jak Tobie nie pomóc, cudowna istoto?.Przeleję Blance 200zł, bo oprócz hoteliku będzie potrzebowała sterylki, szczepień, obroży p/kleszczowej...

A gdzie tam......od razu cudowna istoto.........Iwonko nie żartuj. Cztery szwy na łbie mam to cudowności nie ma ani tyci, tyci. I jutro nie bedzie, bo nie moge umyć włosów . Mam nadzieję, ze Blanki nie wystrasze , ha....ha....Iwonko za pomoc dziekuje , dziekuje , dziekuje......i jeszcze raz dziękuje. Zaczynam wierzyc że damy rade. Z pomoca dogomaniaków damy rade.

Link to comment
Share on other sites

Ewciu Gonzikowa dziekuje za kolejna wpłate i donosze co u Blanki naszej kochanej. Otóż:

Blanka już jest w Szamańskim Kręgu u Grety. Podróz zniosła dobrze, woziłam znacznie bardziej przykre w podróży psy, a Blanka zachowywała sie ok. Żadnego pawia ani potoków śliny, raczej ciekawość tego co sie dzieje z nią i dookoła. Do samochodu wprawdzie została zaniesiona na rekach ale to normalne, autem nie jeździła wcześniej. Nie zna też smyczy i ma cały czas uległa postawę. Nie idzie ale czołga sie do ludzi. Pewnie to przez stres i minie. została zakropiona od kleszczy i kilka takich delikwentów znalazłyśmy na jej ciele, pcheł nie ma raczej, skórę czystą. Sierść wiadomo jak u psa żyjącego na dworze, brudna bardzo, ale to szczegół bo i tak śliczna z niej panienka. Sunia byłą troszke zestresowana, ale też ciekawska i dobrze nastawiona do innych psów. Na przywitanie przyszedł do niej Melek, psi mediator i od razu z Blanka sie polubił a na wybiegu Blanka miałą już nowego kawalera - Heniutka, który zapałał do niej nagłą ni nie pohamowaną żądzą. O Heniu, Heniu nabiał musisz stracić i to szybciutko. Blanka dogadała sie tez z Igą, tez śliczną biała sunią. W takiej miłej komitywie pożegnałyśmy Blankę i jej przyjaciół. Wyglada na to ze wszystko jest ok. A więcej napisze Greta, bo Blania od razu potraktowała Gretę jak matkę, odeszła od nas do Grety jakby wiedziała ze teraz Greta zostanie jej opiekunką.

Link to comment
Share on other sites

Dobre wiesci 

cudne 

Blanuniu kochana jestes wyratowana 1110.gif1110.gif

 od poniewierki i  ludzi zlych 

 ktorych pelno na kezdem kroku 

 potworny swiat mamy oj potworny 

 raduje ciesze ogromnie 

 poleci jeszcze jakis pieniazek dla niuni przecudnej 

 na dniach 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...