Jump to content
Dogomania

Luna - 8-miesięczne dziecko spod supermarketu. Już w nowym domu


Xibalba

Recommended Posts

Luna – została porzucona przez swojego opiekuna pod jednym z marketów. Przerażona biegała między ludźmi i szukała pomocy. Pilnie szukamy dla niej ratunku! sunia straciła chwilowe schronienie, teraz przebywa w kojcu w którym kompletnie nie umie się odnaleźć a jej przeraźliwy płacz rozdziera nasze serca. Luna na pewno była kiedyś domowa, jest zadbana, czysta, pachnąca, doskonale wie do czego służy kanapa, pięknie zachowuje czystość, pozostawiona sama nie niszczy i grzecznie czeka na powrót opiekuna. dom stały lub dom tymczasowy uratuje Lunę przed pobytem w schronisku. Luna ma ok.8 m-cy. W chwili obecnej waży 10kg i raczej już nie urośnie. Luna jest przekochana i bardzo proludzka. Uwielbia się przytulać, to typ pieszczochy która poza człowiekiem świata nie widzi. Wpatrzona w opiekuna jak w obraz, nie odstępuje go na krok, czeka tylko na okazję by wtulić się w kolana – wtedy czuje się bezpiecznie i zasypia. W stosunku do człowieka całkowicie łagodna, nie wykazuje nawet grama agresji, jest bardzo cierpliwa nawet do małych dzieci. Luna pilnie potrzebuje pomocy, pobyt w kojcu to nie miejsce dla psiego dziecka, sunia bardzo źle to znosi, dopiero straciła dom nie rozumie co się dzieje, tęskni i płacze... Błagamy o dom dla niej. Sunia przebywa w woj. świętokrzyskim. Poniżej przesyłam link do wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/300565570067898/ Gdyby ktoś mógł pomóc albo miał pytania to proszę o PW.

Link to comment
Share on other sites

 

Link nie działa :(

 

Niestety, nie wiem czy u wszystkich występuje ten błąd, ale w ogóle mam problem z zamieszczaniem zdjęć na dogomanii, zmianą sygnaturek, opcje okna 'dodaj odpowiedź' w ogóle nie działają.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...