Jump to content
Dogomania
SzalonaJulia

Strona na Facebooku o nienawiści do psów !

Recommended Posts

Gdy przeglądałam FB napotkałam się na taką stronę " Pies nawiększy wróg człowieka". Zamieszczają tam okropne zdjęcia i zmyślone historie. Część uważa to za trolling...ale jak się przeczyta komentarze to aż głowa opada ! Trolling czy nie trzeba to zgłosić ! Ale Facebook uważa, że ta strona jest ok... Może jak więcej osób zgłosi ją to FB ją usunie ?
Link do strony: https://m.facebook.com/psypotwory
(Jeśli był taki temat to przepraszam, ale mogłam nie zauważyć.../mogą być błędy z ortografii, przepraszam za nie ale pisałam na tel). Pozdrawiam :)

Gdy przeglądałam FB napotkałam się na taką stronę " Pies nawiększy wróg człowieka". Zamieszczają tam okropne zdjęcia i zmyślone historie. Część uważa to za trolling...ale jak się przeczyta komentarze to aż głowa opada ! Trolling czy nie trzeba to zgłosić ! Ale Facebook uważa, że ta strona jest ok... Może jak więcej osób zgłosi ją to FB ją usunie ?
Link do strony: https://m.facebook.com/psypotwory
(Jeśli był taki temat to przepraszam, ale mogłam nie zauważyć.../mogą być błędy z ortografii, przepraszam za nie ale pisałam na tel). Pozdrawiam :)

Zglosilam i dostalam odpowiedz,ze strona nie narusza standardow spolecznosci :(

Zglosilam, fejsbuczek nie dopatrzyl sie niczego nieprawidlowego w stronie. Zglosilam ponownie poszczególne zdjecia ze strony (nie cala strone jak poprzednio) pewnie niepotrzebnie bo i tak sie nie dopatrza naruszenia standardow...
cóż jaka społeczność, takie standardy - chcialoby sie rzec - a wiekszosc uzytkownikow to gimbaza ( mentakna nie wiekowa).