Jump to content
Dogomania

Strona na Facebooku o nienawiści do psów !


SzalonaJulia

Recommended Posts

Gdy przeglądałam FB napotkałam się na taką stronę " Pies nawiększy wróg człowieka". Zamieszczają tam okropne zdjęcia i zmyślone historie. Część uważa to za trolling...ale jak się przeczyta komentarze to aż głowa opada ! Trolling czy nie trzeba to zgłosić ! Ale Facebook uważa, że ta strona jest ok... Może jak więcej osób zgłosi ją to FB ją usunie ?
Link do strony: https://m.facebook.com/psypotwory
(Jeśli był taki temat to przepraszam, ale mogłam nie zauważyć.../mogą być błędy z ortografii, przepraszam za nie ale pisałam na tel). Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

 

Gdy przeglądałam FB napotkałam się na taką stronę " Pies nawiększy wróg człowieka". Zamieszczają tam okropne zdjęcia i zmyślone historie. Część uważa to za trolling...ale jak się przeczyta komentarze to aż głowa opada ! Trolling czy nie trzeba to zgłosić ! Ale Facebook uważa, że ta strona jest ok... Może jak więcej osób zgłosi ją to FB ją usunie ?
Link do strony: https://m.facebook.com/psypotwory
(Jeśli był taki temat to przepraszam, ale mogłam nie zauważyć.../mogą być błędy z ortografii, przepraszam za nie ale pisałam na tel). Pozdrawiam :)



Zglosilam i dostalam odpowiedz,ze strona nie narusza standardow spolecznosci :(
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zglosilam, fejsbuczek nie dopatrzyl sie niczego nieprawidlowego w stronie. Zglosilam ponownie poszczególne zdjecia ze strony (nie cala strone jak poprzednio) pewnie niepotrzebnie bo i tak sie nie dopatrza naruszenia standardow...
cóż jaka społeczność, takie standardy - chcialoby sie rzec - a wiekszosc uzytkownikow to gimbaza ( mentakna nie wiekowa).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeszcze jeden powód, żeby nie polubić tego piekielnego magla jakim jest FB. Nie cierpię tego portalu, nie wchodzę tam i żadna sila mnie nie zmusi do zrejestrowania się w tym bagnie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...