Jump to content
Dogomania

Amaruc ... [*]


BooBC

Recommended Posts

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=DeepSkyBlue]Wczoraj minęły 3 lata od wypadku :-( :placz: :-( Nadal boli, mimo że to już tyle czasu, zakładając ten temat łzy same mi lecą. Wierzę jednak że moja Boogie to Amaruc w innym ciele ...
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Purple]Duchem zawsze będzie zemną odszedł tylko ciałem. W każdej wolnej chwili spaceruje tam gdzie trawa pachnie nim, tam gdzie były jego ulubione miejsca!!!
On zawsze będzie żył w moim sercu, każdy kiedyś ciałem musi odejść, nikt wiecznie nie żyje!!! I na pewno się kiedyś z nim spotkam!!! [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=DeepSkyBlue]
Śpij kochany za TM ...[/COLOR][/SIZE][/FONT]


[COLOR=YellowGreen][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Jesteś cudownym psem ...


[/SIZE][/FONT][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]"Dwie ścieżki"

[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=DarkOrange]Tak dumny byłem, mogąc kroczyć ścieżką [/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]mego życia, [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=DarkOrange]wiodącą obok Twej.[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]Tak wiele radości dał mi ten dzień,[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]gdy błądząc zakosami swej drogi,[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]na horyzoncie zobaczyłem Twą.[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]A ma ścieżka skręcala ostro[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]i biegła rownolegle do Twojej.[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]Szliśmy tak razem, niby dwiema ścieżkami[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]choć tak naprawdę jedną.[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]Bowiem największa siła na świecie[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]złączyła je w Przyjaźń,[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]a imię tej siły, jakże dumnie brzmi:[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]Miłość.[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]

[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]Smutny był dzień, gdy nasza ścieżka[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]zwężyła się złowrogo [/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]i nagle wtedy okazało się,[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]że nie jest już ścieżką moją.[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]Ma ścieżka znikła, a ja szedłem poboczem[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]próbując nadążyć za Twoją.[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]

[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]Iść już nie bedę na własnych łapach,[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]lecz owa potężna siła Miłości[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]wieść będzie mnie wciąż tym poboczem.[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]A gdy zakończą się i Twej ścieżki zawiłości,[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]pójdziemy wspólnie droga tęczową radośnie.[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]A droga ta nigdy nie urwie się w nicość,[/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]bo Miłość naznaczy ją dla nas.[/COLOR][/SIZE]

[IMG]http://www.fotybc.kgb.pl/ama11.jpg[/IMG]


[LEFT] __________________
[img]http://www.fotybc.kgb.pl/baner.jpg[/img]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...