Jump to content
Dogomania

Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda


jolkablaszczyk

Recommended Posts

Ja tam staram sie być elastyczna ja pewnie na rottka bym się tak sama z siebie nie zdecydowała, to wybór mojego Bartka.... :D  ALE... Masza już starsza więc młody rottek to takie dobre dopełnienie. Masza sporo śpi, mnej chętna do spacerów... także nie muszę się starzeć razem z nią.

 

DSC_0103.JPG

 

DSC_0111.JPG

 

DSC_0144.JPG

 

DSC_0149.JPG

 

DSC_0154.JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Już nie przypomina niewinnego szczeniaczka, uroczy jest :)

 

Rottki mnie się podobają, ale chyba są dość chorowite?

Link to comment
Share on other sites

no najbardziej stawy są podatne na schorzenia i urazy bo wiadomo rottek swoje waży.... dajemy mu dwa rodzaje suplementow wspomagających budowę chrzastki no ale są dni kiedy troszkę kuleje to na przednią to na tylną łapę... no ale schody mamy, sliskie panele też no a i sam Hiro czasem się rozbryka... także kilka tych negatywnych czynnikow niestety mamy.... i nie da się ich za bardzo wyeliminować.... prawą tylną nogę trochę koślawo stawia więc spodziewamy się, że może być dysplastyczny.... tu w Norge musimy trochę pooszczęzać chcąc uzbierać na badanie bo tu to wydatek kilku ładnych tyś kr.... póki co staramy się go oszczędzać no i suplementować...

Link to comment
Share on other sites

jutro dodam więcej zdjęć bo niektóre są zabawne :) np ujęcia jak Hiro regularnie się obtacza w piasku albo zdjecia grozy na których wygląda jakby Hiro był zakopany żywcem, z tą różnicą że to on sam sie zakopał :D ale dramaturgii nie brakuje :D ale to jutro bo dzis już padam na twarz... czas spać... dobrej nocy dziewczyny!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...