Jump to content
Dogomania

Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda


jolkablaszczyk

Recommended Posts

Rottweilery to cudowna rasa, cenię je za inteligencję, spokój, opiekuńczość w stosunku do slabszych, myślenie i ocenianie sytuacji i reagowanie obronnie wyłącznie w przypadku autentycznego zagrożenia ze strony silnego przeciwnika. Moje nigdy nie reagowaly agresywnie na agresję dużo mniejszych psów, to nie przeciwnik do bicia. Najwyżej bardzo zawzięte pacyfikowały przyciskając do ziemi ale bez używania zębów. I nigdy nie dały się poszczuć bez potrzeby, to nie owczarki niemieckie, które mają wykonywać rozkazy bez względu na ich sens. Ale to są psy tak jak mowisz dla prawdziwych miłośnikow i znawców rasy bo źle prowadzone, nie socjalizowane mogą być zagrożeniem.

Ja się przestawiłam na pinczery średnie bo to rasa mało modna a więc nie zdegenerowana ani fizycznie ani psychicznie ale to nie rottki choć też madre i kochane.

Link to comment
Share on other sites

dwbem, przepraszam że piszę tutaj, ale skoro wspomniałaś o swoich pinczerach... macie swój wątek? Średniaki kiedyś mnie fascynowały, ale nigdy nie trafiłam na właściciela - i nie ukrywam, chętnie bym je pooglądała. Fascynacja nimi mi minęła (okazało się, że to nie mój typ psiaka), ale chętnie je pooglądam :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hiruś jest eleganckim psiakiem :)

Maszka pomimo tej babciowatości , taka beztroska , radosna .

My mieliśmy plany wziąć młodego zanim Ozzy odejdzie , potem zdecydowaliśmy , ze po odejściu Ozzyego więcej psów nie będzie , ale Ewa sprawiła , ze zamieszkał z nami Tytus , szkoda mi tylko , ze właśnie od Ozzulka Tytus nie mógł uczyć się psich manier

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Znam to :) Pamiętam jak jeszcze w domu rodzinnym miałam super psiaka Reksia, jak ten miał 4 lata zamieszkał z nami jeszcze Astor. Mały wziął sobie za wzór starszego "brata", chodził za nim krok w krok :) Do spacerów też właśnie Reksio go przekonał, bo sam nie chciał chodzić, ale jak wzięłam ich oboje i Astor zobaczył jak Reksio cie cieszy ze spaceru to tez je polubił :P

Teraz mam jednego psa, ale mieszka z nami też kotka i powiem Wam, że czasem mam wrażenie, że Edi przy niej... kocieje :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dlatego ja strasznie ubolewam, że nie mogę się teraz dopsić, bo Morus jest zajebistym psim nauczycielem i ma cudowny wpływ na moje tymczasy i psy, z którymi się spotykamy ;)

Genialna sesja, choć Masza patrzy trochę z politowaniem na ten szał-ciał Hiro z zabawką :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

poki co świnka ma sie dobrze, troszkę obmamlana, troszkę przybrudzona, ale cała :) 

My dziś z Bartkiem i piesełami jedziemy na dwa dni w dzicz pod namiot (ciekawe czy go rozbijemy na skałach..) postaram sie obfocić sowicie cały wypad, zatem wypatrujecie zdjęć i miłego weekendu dla wszystkich :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ale zazdroszczę wypadu pod namiot... Uwielbiam biwakować ;) Gdyby nie to, że Nathan malutki, to byśmy kolejne wakacje spędzili pod namiotem :) Theodor trochę zawiedziony był, że w tym roku nie będzie spał w śpiworze :D Ale za rok już nie odpuszczę ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

wróciliśmy już dziś.. mimo to na brak zdjęć nie będziecie narzekać... wszystkich zrobiłam niecałe 1300, ale wam pokazę coś ok setki... uff...

 

sam wypad super, trochę błądziliśmy, trochę improwizowaliśmy, zaliczyliśmy przeprawę przez mokradła.. spaliśmy powyginani w namiocie za sprawą olbrzymich kep trawy pod podłogą.... psy nieprzytomne, odsypiają...

DSC_0047.JPG

DSC_0052.JPG

DSC_0057.JPG

DSC_0060.JPG

DSC_0064.JPG

DSC_0027.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...