Jump to content
Dogomania

Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda


jolkablaszczyk

Recommended Posts

Alicja, woda była lodowata..... chłopaki jak piwo chłodzili to tylko patrzyli, żeby jak najmniej nogi umoczyć wchodząc po puszkę... ja jak miałam ręce opłukać to jak za karę... ja to w ogóle nie toleruję zimnej wody... jak zamoczę nogi np w zimnym morzu północnym to zaraz mi wykręca stopy.... z rękoma to samo... wyginają mi się mam paraliż i skurcze..... 

Link to comment
Share on other sites

To i ja dołączamd o klubu. Kocham się szwendać, ale półroczny brak czasu, niedobór snu i masa stresów (a ja zajadam stres) skończyła się +6kg... więc mam do zrzucenia 10... mam nadzieję, że teraz, z racji że mam sporo wolnego czasu, uda mi się chociaż wrócić do pierwotnego wyglądu.

Link to comment
Share on other sites

Hej Jola :)

Tak sobie czasem wpadam do Waszej galerii i czytam, oglądam zdjęcia...Więc jestem w miarę na bieżąco z informacjami :) Stwierdziłam, że chyba najwyższa pora się w końcu ujawnić, skoro i tak mijamy się na dogo w innych galeriach :P

Jeśli te zdjęcia z 5 maja są według Ciebie brzydkie, to aż się boję oceny swoich zdjęć?! moje chyba się nie nadają do publikacji i idę je usunąć :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

wariatka :D nic nie usuwaj.. rob zdjec jak najwiecej i tyle :) 

ja czasem chciałabym umieć wrzucać wszystkie zdjęcia.... no ale nie umiem.. jak zdjecie jest złe, brzydkie, źle wykadrowane, rozmazane etc. to po prostu omijam. Fakt z aparatu zgrywam do folderu wszystkie jak leci, ale potem robiąc juz galerie na picassie robię przesiew. Mam taką jedną galerie.... na ktorej są totalnie wszystkie zdjęcia jaki byly zrobione na jednym ze spacerów... byście sie zdziwili ile pasztetów :D

ja znow po kolejnym dłuższym spacerze z burkami. Za niedługo wezmę sie za wstawianie zdjęć.. musze tylko podładować laptopa, bo na tego co teraz pisze zdjęć nie wrzucam, a ten od zdjęć niestety działa tylko na baterie a teraz jest akurat rozładowana... musze podładować...

Link to comment
Share on other sites

No przecież za nudno by było... do nas powróciły ciepłe, bezchmurne dni... dzis może gdzieś dalej się poszwędamy. Ale nie za daleko bo Maszka ostatni spacer dwa dni odchorowywała.... za długi był..... łapki odmawiały posłuszeństwa przedwczoraj i wczoraj. Dziś juz jest dobrze, ale ona jednk już za stara na dalsze eskapady... tak do 5 max 8 km to luz ale 10 czy wiecej tyo jednak już nie na jej siłki...

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Ania :) napisał:

To chyba nam zabralas to słoneczko bo u nas dzisiaj pochmurno :) 

To i tak nie mało Maszka przejdzie jak na ten stan :) 

 

Maszka niestety już iedomaga i muszę się z tym liczyc, będę musiała organizować dwa spacery lżejszy dla niej i bardziej wymagający dla Hiro... chyba, że jeden krotki ale np z pływaniem i aportowaniem, żeby Hiro zmęczyć.

4 godziny temu, Chesti napisał:

Ale Ci te piesy pozują :))) 

Masza sobie zrobiła okłady błotne na zmęczone łapki. Nie znacie się ;P

 

 

Tak, czasem się uda albo tak skadrować, albo zachęcić je do jakiejś chwilowej ustawki :) 

Maszka lubi czasem przeleźć przez najwieksze bagno i zupełnie nic sobie z tego nie robi.... mam zdjęcie, jak wlazła w bagno po brzuch i właśnie miała łapy uwalone czarnym błotem po pachy :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, jolkablaszczyk napisał:

 

Maszka niestety już iedomaga i muszę się z tym liczyc, będę musiała organizować dwa spacery lżejszy dla niej i bardziej wymagający dla Hiro... chyba, że jeden krotki ale np z pływaniem i aportowaniem, żeby Hiro zmęczyć.

 

Tak, czasem się uda albo tak skadrować, albo zachęcić je do jakiejś chwilowej ustawki :) 

Maszka lubi czasem przeleźć przez najwieksze bagno i zupełnie nic sobie z tego nie robi.... mam zdjęcie, jak wlazła w bagno po brzuch i właśnie miała łapy uwalone czarnym błotem po pachy :)

to wstaw :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...