Jump to content
Dogomania

Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda


jolkablaszczyk

Recommended Posts

Wow, ale zazdroszczę przygody! Niestety mojego M. nigdy nie namówię na taką wyprawę :( Choć ze mnie i zmarzlak i domator, raz od wielkiego święta chętnie bym tak zaszalała. Super zdjęcie, z taką obstawą nie ma się czego bać, nawet nocą w środku lasu :)

Przydupas mówisz... Nie uwierzysz, ale czasem tak samo mówię na Hero ;) Liczi może podejść i ukraść Hero coś sprzed nosa, a Hero zawsze grzecznie stoi pół metra za jedzącym kurduplem i jak ten skończy, zawsze łaskawie pozwala mu wylizać miskę po sobie :D A to rarytas, bo Liczi jest na mokrej. Arthrofos też jemy :) Po zerwaniu więzadła, które jednak okazało się nie być zerwanym więzadłem.. wypiliśmy 2 lub 3 flaszeczki Arthromaxu - ma trochę "bogatszy" skład.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mój Bartek na szczęscie lubi takie wypady, więc jeśli tylko mamy czas i pogoda nie jest jakas okropna to staramy się w tym realizować. Takie przygody świetnie budują więź z psami, a tego wiadomo nigdy za wiele :)

Dziś znów refleksyjnie... 

Hirutek rok temu.... i Hiro - Poważny Pan Pies, wczoraj :)

DSC_0064.JPG

DSC_0131.JPG

Link to comment
Share on other sites

Hejka :)

U nas bez większych zmian. Pogoda znośna, chociaż szału nie ma. Trochę spacerujemy, trochę się obijamy. Wczoraj byliśmy na fajnym spacerze, była i kąpiel w jeziorze i bezkres pól i las też był... Jak już Maszka miała głupawki to możecie wiedzieć... bylo fajnie :) aparat został w domu więc z tego wypadu zdjęć akurat brak. 

mamy za to kilka zdjęć Hiro.

 

DSC_0014.JPG

DSC_0063.JPG

DSC_0314.JPG

DSC_0331.JPG

Link to comment
Share on other sites

O 6.03.2016o15:51, jolkablaszczyk napisał:

Maszka bardzo szybko wyczaiła, że w ludzkim "domku" jest sucho. i zaraz się w nim rozgościła... przydupasek Hiro wkrótce poszedł w jej ślady :)

DSC_0032.JPG

DSC_0034.JPG

DSC_0036.JPG

DSC_0037.JPG

DSC_0038.JPG

DSC_0041.JPG

DSC_0043.JPG

genialna przygoda ! :)
Tez lubię takie wypady, aczkolwiek zimą jeszcze nie miałam okazji :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...