Jump to content
Dogomania

zdjątka naszych chartoli ;)


Tilia

Recommended Posts

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nazir jest stworzony do pozowania :D piekne zdjecia, piekny pies :D :D

Arika, juz sie nie moge doczekac zdjec Twojej pociechy :wink:

No zaraz zobaczysz :) Na jednym zdjęciu Aricia wygląda jak istny diabełek :evilbat: :lol: Taką mine suuuuper zrobiła :lol:

___________

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7,5-letni Bidabliu oraz 2-miesięczna Fanta :kociak:

gg:2560415

Wkrótce strona Ariki!!!! :great:

Link to comment
Share on other sites

Tak jak zapowiedziałam- jestem 8) :wink:

Na początek mam pytanie (nie?) dyskretne :roll: :wink: - z jakiej hodowli pochodzi Arika??? :D

Pozdrawiamy

Miło, ze jesteś B.A.D.Ka!!!! :D Witamy cie serdecznie :)

Rzeczywiście to nie dyskretne pytanie, Ariczka pochodzi z hodowli Sompolino. Nazywa się Arica Sompolino. :) Czekam na więcej pytań, a Aricia pozuje i opowiada o sobie, a ja wszystko zapisuje wiec na każde pytanie zdołam (chyba) odpowiedziec :lol: :lol:

___________

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7,5-letni Bidabliu oraz 2-miesięczna Fanta :kociak:

gg:2560415

Wkrótce strona Ariki!!!! :great:

Link to comment
Share on other sites

Fotki są przepiekne. Jesli mozna to prosze mi wrzucać ile sie da fotek na mojego maila, każde charciątka mile widziane :)

Jak byłam z mamą 2 lata temu w Krakowie na wystawie to nie mogłam jej oderwać od ringu chartów, robiłyśmy zdjęcia i gdyby to zależało od mojej mamy to zrobiłaby mi i chartom cała kliszę :)

Zawsze sądziłam że charciarze mają specyficzną wrażliwość i coś w tym jest, zresztą widać to na charakterze Waszych fotek. Chętnie poznam Was na wystawie tegorocznej w Krakowie (26-27.VI) czy ktoś z Was sie wybiera :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

a ja odkopuje temat aby przedstawic profilek Malenstwa 8)

cerigen.jpg

zdjecie z zeszlego tygodnia....Mam na komputerze jeszcze 40 innych,ale niestety wielkosci uniemozliwiaja mi przeslanie ich do Nice,a sztuki tworzenia lub zmniejszania zdjec jeszcze nie opanowalam :lol:

Link to comment
Share on other sites

dzięki carragan, ale jakoś Wola Boska nie chce się zgodzić na moje zdjątka... i widzę, że Tobie też w mojej sprawie nie sprzyja bo nie ma zdjątka tylko cała linijka szlaczków.

będę cierpliwa, może później się uda... :-?

Link to comment
Share on other sites

derwal! dziekujaski wielkie! i tak nic nie rozumiem z tego co mi napisałeś o tym co tam ma być na końcu, ale to nic! Tatrysia też bardzo dziekuje za komplementy. trochę Twoja cuda mi ją przypomina, wiesz? co Ty o tym myślisz?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...