Jump to content
Dogomania

zdjątka naszych chartoli ;)


Tilia

Recommended Posts

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Charciara :D :D właśnie to Kamilowi pokazałam coby mi więcej w nocy nie marudził ;) rewelacja!! w końcu u nas koty i Zuza tylko czasami na łóżku śpią, a dwie malutkie Szare- no wielka sprawa, doprawdy... :P

i załączam buziaki od Druuu :P

gal8_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

oj charciara ciiiii!!!! bo jak K. to przeczyta.... (on co wieczór marudzi że nie może się położyć bo materac jak rzeźnia- dwa szkielety (że niby Szare), kawał słoniny (ja!!!! :evil: ) i jakieś kawałki futra (koty i Zuza), a dla niego nie ma miejsca bo wszyscy śpią i nikt się nie chce przesunąć- to niech się kłądzie wcześniej, nie?? :wink: )

:wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tilia-dziekuje za umieszczenie c.d.moich potforkoof...opisze pozniej who is who-teraz musze ruszyc w gary,bom dopiero co dotarla do domciu.

w ogole to:a dyc sie nie denerwuj ktoras tam wystawa z rzedu-ni ma o co larmo robic,jeszcze sie Dru zorientuje ze to jej debiut,i dopirusko bydzie parada!

(przepraszam za quasi gware,ale tak czasem mam,jak dzien byl ciezki)

Charciara-ona ci to jest,gdanska szafa jako zywo!Ino nie moja-buuuu!

Twoje zas wyrko zdobne w splatane charty snic mi sie bedzie...ale to nie bedzie senny koszmar!Bo tyle chartow w wyrku to wiecie co to jest?Ogrzewanie ekologiczne-ot,co!Kiedys tak to okreslila Wiesia Kluska-w czasach gdy jej domiszcze bylo jeszcze w nieustajacej budowie,spytana o ogrzewanie,powiedziala,ze ma najlepsze z mozliwych-ekologiczne wlasnie-do snu nakrywa sie borzojami!

Link to comment
Share on other sites

:P No to ja jeszcze szybko kogo na fotkach widac:pierwsza ,pyzata panna,to moja "Rincha"(rincza)-czyli Garrincha,nazwana tak na czesc bardzo slawnego pilkarza,zas jego przezwisko znaczy "Strzyzyk"-mama go tak wolala jak byl dzieckiem,bo byl tak skoczny jak ptaszek zwany strzyzykiem.I Rincha tez wiecznie skacze i hopsa,wiec MUSIALA sie tak nazywac.Dalej Gaberbocchus-syn Margo i niezyjacego juz niestety Maximilliana-ma ok.17 mies.na zdjeciu,ten szczesciarz na codzien ma gdanskie meble!(nie bez dumy dodam ze nie tknal ich nigdy...a trudno to pojac!)-w skrocie wola sie na niego Gaber oczywiscie,mieszka z przygarnieta mala bezowa sunia,ktora wyglada jak jego latorosl.,oboje sa rezydentami u mojej przemilej pani doktor Gromskiej (Gaber to jej czwarty z kolei wilczarz ode mnie).Nastepny jest 10 mies.Irlandczyk Garrett (Calcara Easca)-pies,na ktorego narodziny czekalam ...i czekalam...i kiedy powiadomiono mnie o urodzinach miotu,to zaniemowilam...potem zaniemoglam...(finansowo!ha,ha!)a dopiero potem osmielilam sie cieszyc.Przylecial w olbrzymiej klatce z Dublina i od poczatku byl niezlym dzikusem,ale tak ujmujacym,ze wyjatkowo tym razem nie przeszkadzalo mi to zbytnio-w koncu to facet,a im sporo trza wybaczac,zwlaszca gdy sie podobaja...hi,hi.No i SOLARIO zwany Larry--syn Santera i Rari,sfotografowany w wieku bodaj 13 miesiecy,bardzo jeszcze "smigly ,blady i pryszczaty-"chcialam rzec,nastolatek z wygladu.Teraz wyglada bardziej chedogo-ale to taki typ co pozno dojrzeje-w ogole slodkie kochane i zgodliwe chlopie w stadzie-co to jak sie komu postawi ,to sam sie sobie dziwi.Wygodny wiec w "pozyciu"i obsludze w tak licznym stadzie.Ale ostatnio zaczyna przejawiac lawinowo rosnace zainteresowanie plcia przeciwna-beda wiec zamieszki,ani chybi!Ponizej lepetyna jego ojczulka,Santera,przedobrego i wyrozumialego dla wszystkich jegomoscia,ktory panowanie nad soba traci tylko "w obliczu miski"(pelnej),i smyczy wreku(za spacer to i ta miche odda)Przedstawilam czesc stada,reszta jak sie film wyrobi w aparacie...

Link to comment
Share on other sites

Charciara przecież jest luka - jeszcze jednego brakuje na plecki!:-):D

Tilia Ty kawał słoniny :biggrina: :biggrina: :biggrina: i dwa szkielety i kawałki futra....

Biedny Kamil :cry:

;-)

przepiękny opis, taki romantyczny :biggrina: :biggrina:

Wielkopsy piękne:-) W końcu widzę jak bardzo różnią się od deerów -

jak pierwszy raz widziałam deera to oczywiście "jaki piękny wilczarz" :-) )na moja usprawiedliwienie powiem że duży był ;-))

Zabieram buziaki od słodkiej Druuu (i to spojrzenie ze zdjęcia też:-))

Link to comment
Share on other sites

Gonek ;) no przy Kamilu to każdy jest gruby :lol:

a Sagit ma po prostu bardzo mocnej budowy deerki w różnych odmianach kolorystycznych :P :lol:

kiedyś kiedyś były deery w różnych kolorach, teraz to głównie szare... ale takie najładniejsze :wink:

Link to comment
Share on other sites

Rozwaliłyście mnie tymi fotkami! Damian najbardziej czule to do Felka na zdjęciu patrzył i gadał: O! Feluś - najmniejszy dzidziuś! (dla niewtajemniczonych - Feluś to także pipetka, malusia, naj najmniejsza - w jego oczywiście głowie ;) )

Basiu - szafa zjawiskowa!

A do nas Siwut przychodzi tylko nad ranem do łóżka, mam dośc kościstego potwora w łóżku, co mnie spycha z łóżka. Przychodzi wiec tylko nad ranem, cały zaspany, ledwo drogę do sypialni kojarzy, jakby mógł to szedłby z zamkniętymi oczami :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze kilka zdjec znajduje sie tymczsowo tu

http://www.pbase.com/derwal

lub tu http://www.derwal.republika.pl/images/

derwal, Fiona jest cuuuuuuuuuudowna!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Widać, że siostrunia Ariczki :D

Na tych zdjęciach wcale nie widać, ze jest troche chora!!!!! :D

Ucałuj ją ode mnie. Acha i jeszcze jedno, ty mieszkasz tam gdzie Robert, nie???

Kiedyś moze sie spotkamy :)

____________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

gg: 2560415

Link to comment
Share on other sites

To i ja dołaczę się z nowymi zdjęciami :) Oto Nazir - CP :D

Tutaj taka zabawa ze sznureczkiem...oj..długo się nad tym męczyliśmy ;)

balonik1.jpg

balonik2.jpg

A tutaj zawiał mu wiatr w uszy i postanowił udawać psa faraona ;)

farao.jpg

To jego ulubiona - kilogramowa piłeczka ;)

cz4.jpg

nazir.jpg

I takie poranne zdjątko - zastanwia się,czy zejść ze swojego posłania :)

minka.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dożyca

No naprawde pięknego polusia masz :D :D :D :D :D Zawsze jestem za polakami :) Diana14 zaraz wstawi tu 3 fotki Arici jak zaczynała mieć 5 miechów, teraz juz panna pół roku zaczyna :)

___________

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7,5-letni Bidabliu oraz 2-miesięczna Fanta :kociak:

gg:2560415

Wkrótce strona Ariki!!!! :great:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...