Jump to content
Dogomania

zdjątka naszych chartoli ;)


Tilia

Recommended Posts

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jenn! ja nie wiem co to jest ringówka! a smycz może być parciana czy raczej skórzana a jak powinien być ubrany właściciel ? :)

Aleksandrze aby zobaczyc co to ringowka wejdz na www.karusek.com i wpisz "ringowka"...Wyskocza zdjecia...

Ringowke mozna zdefiniowac jako cieniutka smyczka,ktora powinna byc dobrana kolorem do masci psa.

Wlasciciel powinien byc ubrany jak najbardziej kontrastowo wzgledem psa.(np.Ty koniecznie na jasno)Tak aby bylo dokladnie widac sylwetke psa,a nie aby wystawca zlewal sie z psem w "jedna mase".

PS.jeszcze niektorzy wystawiaja CP na cieniutkim lancuszku i smyczy.To takze wyglada niezle.

Link to comment
Share on other sites

Obawiam sie,ze niestety na raczki branie odpada.....Moge Cie tylko pocieszyc,ze czesto sie zdarza iz niesforny pies na cwiczeniach na ringu "chadza dumny jak paw" 8)

Najlepiej przyjechac wczesniej i sprobowac na prawdziwym ringu,wsrod zaczynajacego sie tworzyc tlumku,itp.....

on jest troche rozpieszczony lubi na rączki :lol:

CZyzby braciszek Malenstwa ? :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

fot.1

Malenstwo rozluznione i nieustawione bowiem sedzina ogolada konkurenta lub rozmawia z pozostala jura sedziowska.

fot.2

Malenstwo jest wlasnie przeze mnie ustawiane.Pszeniczny pies to nas konkurent,Covini Sagittarius (wynik byl taki sam jak w Krakowie z tym,ze teraz Cerry dostal takze BOB).

fot.3

Przygladam sie jak Covini ma sprawdzane zeby i ogolnie jest obmacywany,zas Malenstwo jest rozluznione i kogos w tlumie wypatruje (Kika ? Matrix ? nie mam pojecia)

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, troche przytloczyl mnie ciezar gatunkowy dyskusji o cp. :( I co by, jak sie tego obawia Marcin, nie wyploszyc reszty charciarzy wstawiam zdjecia. Moze troche glupawe, ale wakacyjne i dla mnie przynajmniej odrobine smieszne.

Czy ktos kiedys powiedzial, ze psy nie lubia piwa???

_326944_n.jpg

Tyle ze pozniej strasznie glowa boli

_326940_n.jpg

I jeszcze obiecane Tilii zdjecie ARLEN Festiny z Sopotu. Tilia, sorry za to ujecie, ale moze i tak cos z tego zdjecia "wyczytasz."

_326947_n.jpg

Pozdrowionka

Monika i Lusia

Link to comment
Share on other sites

Moni ! cześc masz racje trzeba wyluzowac wystarczy stressu w codziennym życiu .jak ktos naprawde kocha charty to czy on bedzie trzeci , czwarty , czy piaty to jakie ma znaczenie. A co do piwa to Amor żłopie na maxa jaki pan taki kram robilem testy to wybieral piwo zamiast miesa dlatego taki chudy He He :D on nawet czysta wypija paskudnik a co do wystawy to tak w polowie ciagnal mnie do samochodu już mu sie znudzila cala ta wzawa.

Link to comment
Share on other sites

kate_ m.

Ja otrzymałam Queenie, gdy miała 19 miesięcy. Poprzednia właścicielka katowała ją ( np. zaklejała pyszczek lepcem i biła rurą od odkurzacza, znikała z domu na 2 dni, a później biła ją za to, że nabrudziła). Sąsiedzi zmusili ją do oddania suni, bo zagrozili, że zgłoszą to do TOnZ.

I tak pies trafił do mnie. Spełniło się największe marzenie mojego życia. Otrzymałam Queenie z całym wyposażeniem - wiklinowym koszem, kocem, miskami, kolczatką ze smyczą, kagańcem, grzebieniem i 10 kg Eukanuby (chyba tak się to nazywało). Niestety nie otrzymałam rodowodu. Ponoć miała rodwód, ale właścicielka w złości zniszczyła go. Afganica nazywała się Queen. Ja dodałam jej dwie literki "ie" i tak została Queenie.

:lilangel:

Link to comment
Share on other sites

kate_ m.

Ja otrzymałam Queenie, gdy miała 19 miesięcy. Poprzednia właścicielka katowała ją ( np. zaklejała pyszczek lepcem i biła rurą od odkurzacza, znikała z domu na 2 dni, a później biła ją za to, że nabrudziła). Sąsiedzi zmusili ją do oddania suni, bo zagrozili, że zgłoszą to do TOnZ.

I tak pies trafił do mnie.

:evil: :evilbat: jak slysze cos takiego to mnie az trzesie...., cale szczescie ze sasiedzi mieli i rozum i serce. No i szczescie ze trafila na Ciebie :D

Link to comment
Share on other sites

Ech, jak to dobrze że jeden i drugi afgan trafił wlaśnie do Ciebie Lisi. Jakim cudem taka afganka mogła trafić wcześniej do takiej sadystki, to ja nie rozumiem... Chyba by ktoś ją samą musiał w podobny sposób potraktować, zeby pomyślała co robi :evil: Chociaż, taką to lepiej po prostu omijać z daleka :(

No ale cieszę się, że Queenie w odpowiednim momencie znalazła nowy kochający dom, podobnie jak teraz Conni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...