Jump to content
Dogomania

zdjątka naszych chartoli ;)


Tilia

Recommended Posts

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozazdroscilam Wam pieknych zdjec i postanowilam sama cos wrzucic. Wiekszosc zdjec zostala zrobiona w czerwcu na terenach Wyscigow Konnych w Warszawie. Oprocz mojej Lusi (jasny whippet) mozecie na nich zobaczyc Pokera (blekitny whippet) i Snoopiego (posokowiec). Nie sa moze super jakosci ale zawsze cos :D .

_304281_n.jpg

_304315_n.jpg

_304290_n.jpg

_304294_n.jpg

i jeszcze whippet z uszami nietoperza

_304288_n.jpg

To wlasnie my

Monika(choc mnie nie widac) i Lusia :D

Link to comment
Share on other sites

A ze zdjec chartow nigdy za duzo, dorzucam jeszcze jedno :D Tym razem sa to znane wszystkim deerhoundy czyli Szare Tilii. Zdjecie bylo robione na ostatnim coursingu w Pomiechowku. Nie pytalam sie co prawda o zgode na publikacje :wink: , ale niech to bedzie poczytane za dowod tego, ze o Tilii pamietam, mimo ze dawno sie na Chartach nie odzywala :D

_304525_n.jpg

Pozdrawiamy

Monika i Lusia

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, coś Tilii ostatnio nie widać na forum... A Szare miło widzieć :) Ja taką jedną Szarą (a raczej Drugą :wink: ) też mam uwiecznioną na wystawie w Krakowie, ale czeka cierpliwie na swoją kolej czyt. wywołanie kliszy :)

Link to comment
Share on other sites

coś mi się zdaje że poza nami :wink: ludziska zrobili sobie wakacje od netu i nas wszystkich :( , ale w końcu już półmetek i na pewno po wakacjach i urlopach zobaczymy tu mnóstwo fotek charcich chudzielców wygrzewających się na plażach bądz brodzących po pachy w jeziorach rzekach tudzież innych kałużach...

...oby...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam taką nadzieję, że podzielą się z nami wrażeniami z wakacji w charcim towarzystwie :) Zresztą też zniknę na jakiś czas stąd, więc po powrocie chciałabym zastać duuużo fotek i ciekawych informacji:) Pomarzyć sobie w końcu można... :D

Link to comment
Share on other sites

Wakacje - piekna rzecz :D Ja co prawda mam 2 mies wakcji od pracy, ale niestety wiekszosc czasu spedzam w domu (nie liczac 2 tygodniu w lipcu na deszczowych Mazurach). Ale juz za tydzien :D wyjezdzamy nad nasze piekne polskie morze :multi: Dla mojej Luski bedzie to pierwszy raz nad wielka woda. Uwienczeniem naszego wyjazdu bedzie miedzynarodowka w Sopocie. Takze wracamy po 15.08, a z nami mam nadzieje masa pieknych zdjec z plazy, wydm, lasow, wystawy...

Aha, wydaje mi sie, ze poradzilam sobie z problemem filmow zalegajacych miesiacami w szufladzie i czekajacych na zlitowanie tudziez na kase. Ostatnie swoje filmy zgrywam w fotolabie na plyte. Jest duuuzo taniej (ok.15 zl) i zdjecia sa od razu gotowe do obrobki,przesylania, odchodzi problem skanowania. A jesli trafi sie naprawde wybitne zdjecie(a tych jest raczej niewiele) to je drukuje i wkladam do albumu. W moim przypadku jest to o wiele bardziej efektywna metoda niz tradycyjne wywolywanie zdjec :D

Monika

Link to comment
Share on other sites

hejhej my na wakacje dopiero pojedziemy, bo Dru cieczkowała i tym sposobem przesunęła wszystkie wyjazdy. Co prawda będzie to teraz pewnie kilka dni w Kazimierzu, ale dobre i to ;)

Moni bardzo mi miło :oops: ja też pamiętam, w zeszłą sobotę o ile pamiętam dzwoniłam do Ciebie (a może to był piątek?) i cały czas mi mówiło żeby spróbować później :( a spotkaliśmy się na Polach na piwku z piechami w parę osób. Dziękuję za fotkę :) :) :) Jak miałam dobry skaner do negatywów to wywoływałam tylko klisze i skanowałam sama w domu, bo zdarza się, że ustawią parametry na jednym zdjęciu i skanują jak leci :evil: i potem np wszystko zielone w komputerze.

Elza piękniusie dziewczynki, mniam mniam :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Arika, chciałabym ;) w każdym razie kogo się da z ulicy ;)

Kogokolwiek :wink: :lol:

No przy sprzyjających wiatrach można spotkać niejednego charciarza na ulicy spacerującego z chartem :) Więc taka akcja może się udać.

Chociaż w Krakowie byłoby chyba trudniej...

Tilia- to ja proszę z Kazimierza jakieś pięęęęękne zdjęcia szarych

Przyłączam się do prośby :)

A Sopot 14-15 VIII wchodzi w trasę Waszych wojaży wakacyjnych?

Pomarzyć można... Może kiedyś uda mi się powiązać wyjazd wakacyjny z wystawą w Sopocie :) Ja się oczywiście uśmiecham do wszystkich, którzy Sopot odwiedzą o pstrykanie fotek i obszerną fotorelację po powrocie :D:D

Aha, wydaje mi sie, ze poradzilam sobie z problemem filmow zalegajacych miesiacami w szufladzie i czekajacych na zlitowanie tudziez na kase. Ostatnie swoje filmy zgrywam w fotolabie na plyte. Jest duuuzo taniej (ok.15 zl) i zdjecia sa od razu gotowe do obrobki,przesylania, odchodzi problem skanowania. A jesli trafi sie naprawde wybitne zdjecie(a tych jest raczej niewiele) to je drukuje i wkladam do albumu. W moim przypadku jest to o wiele bardziej efektywna metoda niz tradycyjne wywolywanie zdjec

To jest rzeczywiśćie świetny pomysł. Przynajmniej klisza jest w jednym miejscu, a nie fruwa w kawałkach po półkach i szufladach... Tylko jak dla mnie jeden szczegół--moja drukarka obecnie służy jedynie za wątpliwą ozdobę, a nie przydatne urządzenie. A opcja drukowania fotek, chociaż przeciętnej jakości, to dla niej czarna magia... Chyba najwyższy czas wysłać ją na "emeryturę" i zainwestować w coś nowszego :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...