Jump to content
Dogomania

Bilet z Radys - ogarniamy i szukamy DS!


Recommended Posts

Już jest!!! Pierwszy KALENDARZ PSIEJ CHATY 2017 formatu A3. Bohaterami kalendarza są nasi hotelowicze.
Zysk ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczony na poprawę warunków naszych hotelowiczów: chcemy stworzyć drugi wybieg dla psiaków, zakupić nowe posłania, odświeżyc boksy wew. i zew., wydzielić dodatkowe wew. pomieszczenie ocieplane dla schorowanych psiaków czy psiaków po zabiegach opercyjnych.
Koszt zakupu kalendarza: 35,00 zł/szt.

Kalendarz oprócz zdjęć psiaków zawiera nasze osobiste zapiski dot. miejsca jakim jest Psia Chata:)

Kwoty za zakup kalendarza prosimy przelewać na konto hoteliku:
Patrycja Suminska, Nowe Rowiska 5, 96-116 Dębowa Góra, nr rachunku 06 1240 3321 1111 0010 5246 2518

Przelewy zagraniczne:
PL 06 1240 3321 1111 0010 5246 2518
SWIFT: PKO PPL PW

Z góry DZIĘKUJEMY za zakup kalendarza i oczywiście prosimy o udostępnienia:)

kalendar+fb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
5 minut temu, Florentyna napisał:

Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda - proszę trzymajcie kciuki.

Bilet ma bardzo dużą szansę na odpowiedzialny, kochający dom!

wiedziałam:) :) widziałam na fb, że szukasz kogoś na wizyte PA i wiedziałam, że chodzi o Bileta:) Trzymam kciuki z caaaałych sił!!!

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, kiyoshi napisał:

wiedziałam:) :) widziałam na fb, że szukasz kogoś na wizyte PA i wiedziałam, że chodzi o Bileta:) Trzymam kciuki z caaaałych sił!!!

Kiyoshi no właśnie to inny domek. Powiem Wam, bo nie wytrzymam. Adopcję Bileta rozważają Państwo, którzy adoptowali Puszka (w schronisku TIto - pamiętacie kudłacza radysowego?) Chwilę po tym, jak się o tym dowiedziałam zadzwoniła Pani z łódzkiego, że chciałaby adoptować Bileta. Także na tę chwilę mam dwa domy :) do rozważenia. Kiyoshi jednak masz naprawdę szczęśliwą rękę do ogłoszeń.

Jeśli Państwo od Tito się zdecydują, to ja nie mam wątpliwości. To fantastyczni ludzie, sprawdzony dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...