Jump to content
Dogomania

OSKAREK - kolejny collie ADOPTOWANY


Recommended Posts

Miło mi poinformować, że Oskarek wczoraj został adoptowany :)

 

Skontaktował się ze mną pewien Pan, powiedział, że jeżeli zdąży to przyjedzie w poniedziałek obejrzeć Oskara, ja niestety podjechać do schroniska nie mogłam, ale dziś dzwoniłam do Pana i okazało się że przyjechał do Oskara i go adoptował. Oskar już po pierwszym dniu w nowym domu, zachowuje się idealnie, jest grzeczny, spokojny i radosny. Dziś wyjątkowo musiał zostać sam w domu, ale był bardzo grzeczny, nie szczekał nie niszczył nic. A na powrót swojego nowego Pan czekał pod drzwiami machając ogonkiem. Pan planuje w najbliższym czasie udać się z Oskarem do weterynarza, także oby wszystko było dobrze i za jakiś czas znowu się z nimi skontaktuje.

 

Trzymajcie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

To bardzo miła wiadomość, sprawdzałam dziś stronę schroniska i Oskarka nie bylo - serce mi stanęło, że coś się stalo. Madziu pamietaj o mnie jak pojawi sie jakis kolejny collie w schronisku mój adres [email protected] lub na DG http://www.dogomania.com/forum/topic/24330-owczarki-collie-w-potrzebie/page-60/ dostaję powiadomienia/ . Zabrać do hotelu nie mogę ale prowadzę stronę na FB - SOS z collie oraz udostępniam w wielu grupach adopcyjnych.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...