Jump to content
Dogomania

Radom 15 Wrzesnia 2007


Poziomka234

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Toller-Fox']No i jesteśmy w dwójkę :cool3:[/QUOTE]
Nigdy nie zapomnę zdziwienia w Związku, po spojrzeniu w metryczkę rudzielca " nova scotia? o boże a co ty mi tu rejestrujesz?" z żartem w głosie, ale dało się zauważyć, że nie wiedziała ta osoba, co to za rasa :evil_lol: No to będziemy się prezentować, a co :p Trema mnie zje, ale co tam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola & Dianuśka']Tak to na tym stadionie, tyle, że nie mam pojęcia przy jakim skrzyżowaniu :evil_lol:[/quote]


kurka z Radomia jesteś i nie wiesz? to może daj jakiegos linka na mapę Radomia z zaznaczonym stadionem bo ja szukałam i nie znalazłam. Znalazłam tylko zdjęcia lotnicze stadionu i tak mi wyszło że to blisko w/w skrzyzowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Nawet jak nie przyjdzie, to nic wielkiego się nie stanie. Radom nigdy nie wysyła numerków, nawet jak jest zapłacone. Trzeba w dodatku iśc do sekretariatu, samemu odebrac dokumenty i zanieśc na ring :) :).[/quote]

:lol: dokładnie !! to już moja trzecia radomska wystawa, kiedy nie dostaję potwierdzenia ani na maila ani pocztą polską :p
najważniejsze że jesteśmy na liście wystawców :lol:
więc nie ma się czym przejmować:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bulwinka']:lol: dokładnie !! to już moja trzecia radomska wystawa, kiedy nie dostaję potwierdzenia ani na maila ani pocztą polską :p
najważniejsze że jesteśmy na liście wystawców :lol:
więc nie ma się czym przejmować:p[/quote]

A my dostalismy potwierdzenie, ale bez numerka.


PS. Będzie ktoś z aparatem? :cool3: Weźcie na tapetę dożki niemieckie, zwłaszcza błękity mnie interesuja...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...