Jump to content
Dogomania

Radom 15 Wrzesnia 2007


Poziomka234

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial][B]TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ UPŁYWA DNIA 02 Września 2007[/B][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]Takie coś znalazłam na pobierz formularz zgłoszeniowy [URL]http://www.zkwp.radom.pl/dokumenty/zglo_II_III_VIII.doc[/URL] [/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego miałby być przedłużony - jeśli wystawa jest 15.09.2007 - to od 2 września do 15 -organizatorzy mają 13 dni na wydrukowanie katalagu, przygotowanie kart, dyplomów itp. oraz rozesłanie potwierdzeń.

Ja uważam, ze i tak mają mało czasu (mimo że tylko 3 grupy są wystawiane, ale wcale nie najmniej liczne - jesli chodzi o rasy).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dajesz, dajesz! tym bardziej, że 16.09 są zawody agility! :cool3: mogę Ci podać namiary na noclegi, znalazłam w książeczce "Mojego Psa" dzisiaj :)

[size=1]a my uparcie trenujemy wystawianie, najwyżej pokażemy "klasę" na ringu jeśli nam to nie wyjdzie ;)[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']16 to my będziemy już daleko :cool3:[/QUOTE]
a szkoda :(

Kika22 - patrz, byłam w oddziale i wiedziałam, że o czymś zapomniałam :roll:

we wotrek sucz została oficjalnie zgłoszona na wystawę, w siedzibie oddziału ;) no to teraz - do zobaczenia w sobotę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...