Jump to content
Dogomania

Mam psa border colie.Biedak ma ułamany ząb,a reszta nie chce wypaść


Właściielka Froda

Recommended Posts

Mam psa border colie .Ma prawie półtorej roku.Zęby mu nie wypadały albo tego nie zauważyłam .Trzonowiec mu się ułamał,ma też lekko czarne tuż przy dziąśle.Myje mu zęby raz w miesiącu chyba że mu śmierdzi z pyska.Wtedy się z nim męczę kilka razy w miesiącu.Co robić?Niestety dopiero potem będę mogła dodać zdjęcie

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę masz border collie ? Nie chce mi się wierzyć, że rodzice zapłacili niezłą kasę za psa, a teraz szkoda im paru groszy na weta. Tym bardziej, że to co można było załatwic podczas jednej wizyty, z czasem może sie zmienić w stan przewlekły i dopiero wtedy trzeba będzie sporo kasy wydać. Nie mówić juz o bólu psa, który ma miazgę na wierzchu.

Może jak szkoda mamie pieniędzy na weta, warto się zastanowić ogólnie nad potrzebą posiadania psa. Przecież trzeba go karmić, szczepić, a to wszystko kosztuje.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wyglada na to,że jesteś bardziej odpowiedzialna niz rodzice,przynajmniej probujesz,pytasz,piszesz..Rozumiem,ze jestes bezradna wobec oporu rodzicow,ale moze pomyśl jak z nimi popgadać,moze pojsc do innego weta,moze zaangazowac kogos z rodziny,kto tez ma psa?Twoj piesek będzie cierpiał,będzie go bolało,będzie mial problem z jedzeniem.Napisałaś o zebach,nie o tym jednym,ktory wypadł,więc problem jest większy.Może karma nie taka jak potrzeba - nie wiem,na pewno jednak uprzyj się na weterynarza,jeśli chcesz pomóc pieskowi,który Ci ufa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...