Jump to content
Dogomania

Ares - czyli nie unikniesz przeznaczenia


Recommended Posts

Zaglądaj, Ewuniu :). Przejrzałam wszystkie zdjęcia Aresa - nie mam dobrych zdjęć do kolejnego ogłoszenia :(.

 

Hoteliczku - mogę prosić o sesję zdjęciową Aresa ? Chcę przed wyjazdem na działkę (w weekend), wyprodukować mu kolejne ogłoszenie , a zdjęć ogłoszeniowych - nie mam :(. Poszła wpłata na Aresa za maj i za szczepienie na wściekłość - razem 375 zł. Idę to wpisać w wydatki aresowe.

Patrycjo, wymiziaj Aresa ode mnie. Ciekawe, czy mnie jeszcze pamięta?

Link to comment
Share on other sites

Postaramy sie zrobic ładne fotki Aresowi:) Ares nygus, najgłośniejszy ze wszystkich, najbardziej energetyczny i absorbujący:)

 

No, masz ci los ;). Może odjajczenie go uspokoi? Czekam na zdjęcia psa Red Bulla ;)

 

Konfirm Wymiziamy napewno:)

 Koniecznie :)

Link to comment
Share on other sites

Ewuniu, dziękuję, ale Ty masz i tak dużo psiaków pod opieką. Ja (póki co), daję radę, a i Mazowszanka mi bardzo pomogła.

Może zdarzy się cud i ktoś wypatrzy Aresika z moich ogłoszeń? - (szczególnie, jak będą nowe zdjęcia :)

Pozdrawiam wzajemnie :)

Link to comment
Share on other sites

Ares się wzbogacił o 200 zł, bo AS zwróciła pieniądze za sterylizację Lerki, więc bazarkowe 200 zł od Mazowszanki, poszło na jego potrzeby. Dziękuję :) .

 

 Nadal z utęsknieniem, czekam na nowe foty Aresa i odpowiedź, co sądzi "hotelikowy" lek. wet, o terminie kastracji chłopaka(po babeszjozie?).

Mam nadzieję, że moja wpłata dotarła - Papryczko, proszę o potwierdzenie.

A Ares już zakropiony "odkleszczowo" ? - w jakim dniu? , to będę wiedziała, kiedy znowu mu opłacić "kropelki " Mam wyraźną fobię kleszczowo/babeszjozową :(.

 

I nadal z niego taki nygus?

Link to comment
Share on other sites

Oj już wiem, czemu nygus.
Ares potrafi bardzo głośno dopominać się o uwagę.
Byłyśmy dziś z kejciu chwilę w hoteliku. Ares - ekscytacja najwyższego stopnia. Szczekał, piszczał, cieszył się z naszej obecności. Bardzo miły psiak, mięciutki i lubiący głaskanie.

Najbardziej stateczny i cichy okazuje się najmłodszy :) tj. Krecik, który tylko obserwował towarzystwo :)

Link to comment
Share on other sites

Niżej ala portretowe foto Aresa:) Mamy nadzieję, że coś się wybierze do ogłoszeń:) Konfirm muszę Pawła zapytać kiedy Aresa zakroplał, smsa Ci wyśle z dokładną datą:) wiem tylko tyle, że nie czekał aż Twoje kropelki przyjdą tylko od razu go zakroplił jak res trafił do nas. Mamy w hoteliku większą butlę kropelek na kleszcze i pchły. A obroże antykleszczową miał na sobie jak przyjechał, więc tą Twoją zostawiliśmy nieruszoną:) No jest Nygus:) najgłośniejszy ze wszystkich psiaków... najlepiej jakby trafił do domku, gdzie będzie miał swoich ludzi na wyłączność:) bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...