Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Witam. Zwracam się do Was z pytaniem, ponieważ niecałe dwa miesiące temu przygarnęłam znalezioną przez kogoś suczkę. Śliczna podpalana czarnulka, wulkan energii :) Któregoś razu w internecie trafiłam na zdjęcie Beaucerona i po prostu zdębiałam - cała nasza Lena!

U weterynarza stwierdzili, że to coś a'la Rottweiler, jednak mi wydaje się, że ma całkiem inny pyszczek (gdy wspomniałam o Beauceronie spojrzeli na mnie, jakby nie wiedzieli nawet co to...). Weterynarz stwierdził też, że Lena nie ma jeszcze 4 miesięcy - nadal ma wszystkie mleczaki. W tej chwili waży 7,6 kg, z tym że kiedy do nas przyszła miała robaki, które trochę mogły zachamować jej rozwój.

Szukałam w internecie informacji, ale nie potrafię znaleźć, więc może ktoś tutaj mi powie - ile mniej-więcej waży 10-tygodniowy szczeniak Beaucerona?

Zamieszczam też jej zdjęcia, żeby znawcy mogli zidentyfikować czy to Beauceron, czy jednak nie :)

Pozdrawiam

[attachment=12752:IMAG2948.jpg][attachment=12753:IMAG2934.jpg]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...