Jump to content
Dogomania

Potrzebuje pomocy finansowej!


Doggmania

Recommended Posts

Bo email jest mojej córki niepełnoletniej,ja nie mam maila , ja jako pełnoletnia osoba musiałam siebie podać jako właściciela psa,bo córka nie mogła. Piesek miał miał skręt jelit, są jelita cienkie i zniszczone, jest przewlekłe ostre zapalenie, zniszczona wątroba , prawdopodobnie urodziła się z wadą, piesek jest nadal w ciężkim stanie, Nie wiadomo jest czy z tego wyjdzie.. Szans 50/50

Link to comment
Share on other sites

Doggmania - nie jestem pewna, czy weterynarz powinien podawać takie informacje telefonicznie i nieznanym osobom.

Dobrze, że płatność została rozłożona na raty, to powinno znacznie ułatwić Ci sytuację. Jeśli jednak dalej brakuje ci środków, to może pomyślisz np. o jakimś bazarku? Chodzi o to, żeby w tym wszystkim była też Twoja inicjatywa i starania, a nie tylko "wpłacajcie forsę". Tym bardziej, że potrzebujących psów i ludzi jest naprawdę mnóstwo - mimo najlepszych chęci nie można pomóc wszystkim, więc konieczna jest jakaś selekcja. Rób tak, żeby w tej selekcji nie odpaść :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Regulamin Dogo chyba nie pozwala na robienie bazarków dla 'prywatnych' psów.

OK, tego nie wiedziałam. Ale na Dogomanii świat się nie kończy, można zrobić bazarek na Facebooku, wśród znajomych albo wręcz na stoliku przed domem. Można też próbować zarobić parę groszy, choćby kosząc komuś trawnik albo pilnując dziecka. Jest dużo opcji, i tylko to chciałam uzmysłowić Autorce.

Link to comment
Share on other sites

OK, tego nie wiedziałam. Ale na Dogomanii świat się nie kończy, można zrobić bazarek na Facebooku, wśród znajomych albo wręcz na stoliku przed domem. Można też próbować zarobić parę groszy, choćby kosząc komuś trawnik albo pilnując dziecka. Jest dużo opcji, i tylko to chciałam uzmysłowić Autorce.

 

A to się jak najbardziej zgadza :)

Link to comment
Share on other sites

Już sprzedałam laptopa, dużo nie wzięłam.. Za to opłaciłam klinikę.. :) Ja sama jestem świeżo po operacji na zwolnieniu chorobowym. Dobrze, dziękuję za pomoc. :) Nie wiem tylko po co dodawałam te zdjęcia, bo i tak to nic nie dało.. Można ogólnie jakoś usunąć ten post?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem tylko po co dodawałam te zdjęcia, bo i tak to nic nie dało.. Można ogólnie jakoś usunąć ten post?

 

Whoa... Myślałaś, że wrzucisz numer konta, zdjęcie paragonu i w ciągu 3h - w środku dnia roboczego- posypią się wpłaty? Nie staram się być złośliwa ale.. poważnie? Po pierwsze takie rzeczy trwają, a po drugie zdjęciami chyba chciałaś się uwiarygodnić, nie?

A to, że jesteśmy sceptyczni, zobacz chociażby tu: http://www.dogomania.com/forum/topic/146741-pilna-potrzebna-pomoc-dla-chorego-psa/

 

Może i będą chętni do pomocy, ale mi nadal się wydaje, że coś tu jest nie halo.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przecież podałam wszytko co Pani chciała, natrudziłam się z tymi zdjęciami.. A numer konta podałam nie swój, tylko lecznicy. Zresztą, co tu jest nie "halo"? Zrobiłam zdjęcie ze swoim imieniem i nazwiskiem, macie podaną nawet ulice, numer domu i bloku w którym mieszkam? Po co bym miała to robić? Przecież, gdybym Państwa chciała oszukać, bym tego nie robiła, bo Policja by się u mnie pojawiła z dnia na dzień. Po drugie podałam dokładny adres lecznicy i numer telefonu.. Dobrze, nie ważne już.. Jakoś podałam temu.. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

a temu yorkowi robiłas badanie kupy?przed zabiegiem?bo przypuszczam że pies miał jakis problem z wypróznianiem.czy tak?




Nie nic nie było robione, ponieważ na to już nie było czasu,trzeba było robić operacje, bo mała mi już zdychała na rękach.. Zresztą po operacji nic się na razie nie polepszyło.. Mam nadzieje, że wyjdzie z tego cała, zdrowa i szczęśliwa, tak jak przed tym wszystkim co przeszła.. Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Lekarzowi powiedziałam, że są ludzie, którzy chcą mi pomóc i podał mi numer konta tylko aby wpisać w nagłówku Lili , dlatego też, poda pewnie informacje dotyczące Lili.. Nie jest mi łatwo się prosić o pomoc, ale nie mam wyboru.. Z góry dziękuję, jeśli ktoś się zdecyduje mi pomóc..

Link to comment
Share on other sites

Lili nie żyje :( Godzinę temu zmarła :(

przykro mi. Jeśli masz dług to postaram się coś przelać po wypłacie... z tym że będzie to naprawdę bardzo skromna kwota, sama w tym miesiącu mam do zapłacenia badania okulistyczne u swojego psa a te wiadomo kosztują. Jak dla mnie jesteś wystarczająco wiarygodna, z tym ze w chwili obecnej nie mam pół złotego na koncie:)
Link to comment
Share on other sites

Umarła po operacji, robiliśmy wszystko, żeby przeżyła, tydzień psinka walczyła o życie i się męczyła... :( Dali jej 4 dni życia po operacji, jeżeli przeżyje to mówili, że powinno być dobrze.. Niestety, nasze maleństwo nas opuściło :( Dzieci to strasznie przeżywają :( Płaczą mi cały dzień, nie dość, że rachunki mnie dobijają, to jeszcze cierpienie dzieci, nie wiem jak ich pocieszyć już nie daje rady sama z tym wszystkim.. Mam jeszcze dług u weterynarza 470 zł. Pierwszą ratę już uzgodniłam, postaram się wpłacić w tym miesiącu chociaż 150 zł. Jeśli są Państwo mi w stanie choć trochę pomóc, to bardzo byłabym wdzięczna.. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 years later...
1 godzinę temu, pamelarosaflores napisał:

Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, skontaktuj się z nami. Możemy udzielić ci zdywersyfikowanej formy pożyczek na niskim poziomie. Mamy ważne zasoby finansowe, aby zaspokoić wszystkie twoje problemy finansowe. Aby dowiedzieć się więcej o zasadach finansowania, skontaktuj się ze mną poprzez e-mail. E-mail: pamelarosaflores11(A)gmail-com

Szczytem podłości i chamstwa jest umieszczanie takiego spamu szczególnie w tym dziale.Wynoś się stąd.Zyczę błyskawicznego bana,zgłaszam cię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...