Jump to content
Dogomania

Potrzebuje pomocy finansowej!


Doggmania

Recommended Posts

81 526 51 51 to jest telefon do weterynarza, w którym sunia teraz po operacji przebywa. Ja nie kłamie, jeśli chce ktoś się upewnić, że sunia tam jest i naprawdę miała operacje, to proszę tam zadzwonić.. I bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc finansową.. Zdjęcia mogę wysłać na maila bo inaczej nie umiem

Link to comment
Share on other sites

81 526 51 51 to jest numer telefonu do weterynarza, w którym sunia jest teraz po operacji leczona.. Proszę zadzwonić i dowiedzieć się wszystkiego na temat suni.. I bardzo proszę tam zadzwonić i wszystko się Państwo dowiecie.. Jeśli ktoś chce mi pomóc to podam numer konta kliniki, lub klinika wam tam poda.. Doposzecie aby "DLA LILI".. Proszę tam zadzwonić... I pomóc mi chociaż trochę finansowo...

Link to comment
Share on other sites

Podaje numer konta bankowego Weterynaria ul. Tymiankowa 7 15102031760000510200117358 Bank PKO BP z dopiskiem "DLA LILI" numer telefonu do weterynarza ul Tymiankowa 7 w Lublinie 81 526 51 51! Tam Państwo uzyskacie wszystkie niezbędne informacje dotyczące Lili. Dziękuję z góry za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Coś to wszystko bardzo chaotyczne...

 

Ja tam jednak wolałabym zobaczyć faktury.

 

Na iv.pl kliknij 'browse' dodaj zdjęcie, potem kliknij "wczytaj pliki na serwer" i wklej tu chociażby link bezpośredni, ten na samej górze.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałaś mój post wyżej? Tu masz jeszcze raz kompletną instrukcję:

 

 

Na http://www.iv.pl/ kliknij 'browse' dodaj zdjęcie, potem kliknij "wczytaj pliki na serwer" i wklej tu chociażby link bezpośredni, ten na samej górze.

 

Ma Ci się pokazać tak jak obrazku wklejonym przeze mnie wyżej - na prawo od obrazka. Wybierasz 1 od góry i TEN LINK wklejasz tu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...