Jump to content
Dogomania

Coursing - 20.03.2003 Wojkowice Kościelne


Margo

Recommended Posts

Ja o tym samym, charciarze może przyjedziecie, w końcu jest to niedaleko Katowic, także po drodze na wystawę w Niedzielę....

Są tam przepiękne tereny do spacerowania z psami i olbrzymi zalew z czyściutką wodą i plaża z czystego pisku...

Ja z moimi potworami przyjadę na 100%, także również Was bardzo serdecznie zapraszam... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gocha

Ja jeszcze raz względem tego węgierskiego Granda, bo coś na tych "wystawach" nie możemy się złapać. :lol:

Skąd masz wymagania, bo mnie napisali (MEOE), że trzy CAC'e i BOB, ale pismo jest z listopada '02.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkich informacji udzieliła mi jedna hodowczyni CTR, która właśnie robiła te Championaty, - hodowla nazywa się Van Dog, i jest na Liście Wystawy (ja się z niej wypisałam), także może tam zapytasz....

ja dostałam poniższe cyt:

"...WEGRY

potrzeba 4 x CAC, Odstep czasu pomiedzy pierwszym a ostatnim CAC -

conajmniej jeden rok. Minimum jeden CAC musi byc z wystawy miedzynarodowej.

Znowu uwaga: na Wegrzech, podobnie jak w Czechach, na wystawie krajowej

wybierany jest BOB /zwyc.rasy/ z pomiedzy WSZYSTKICH zwyc. klas. Nie wybiera

sie najlepszej suki/psa.

Na Wegrzech mozna uzyskac jeszcze jeden championat, niezwykle ceniony przez

tamtejszych hodowcow/wystawcow. Tutyl ten to "Grand Champion". Dostaje go

pies/suka, ktory w KLASIE CHAMPIONOW uzyskal 4 x CAC i dodatkowo 2 x BOB

/zwyc. rasy/. Z czego jeden CAC i jeden BOB musza byc zdobyte na wystawie

miedzynarodowej.

...."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No słyszymy, że Artemida czyli teraz Pasja jest już u Oli :)

Bardzo się ciesze :wink: :wink:

Ale to, że Arika już u nas, Frytka w swoim nowym domku i Pasja też to nie koniec. Bagi z Marcin - H mają jeszcze Cyranke. Podobno Cyraneczka narazie gdzieć w Polsce będzie mieszkać, a potem ci co ją teraz wezmą jadą do Kanady. Chart polski w Kanadzie :P hihihi :)

____________

Pozdrówka

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta

Link to comment
Share on other sites

Taaa. Cyrana w koncu trafila do nas , nie bez pomocy naszej uroczej Wirki( co musze koniecznie podkreslic), ale trafila znowu tylko na chwilke i za tydzien jedzie juz do wlascicielki do Sanoka, a do tej Kanady to rzeczywiscie tez sie obie juz razem wyprowadzaja w sierpniu. Z tym ze to nie jest absolutnie pierwszy CP w Kanadzie jest ich tam juz kilka , nawet byly juz kanadyjskie mioty jak masz ochote to mozesz wejsc sobie na strone " All hart" z linkow na naszej stronie, to jest wlasnie kanadyjska hodowla.

Link to comment
Share on other sites

Taaa. Cyrana w koncu trafila do nas , nie bez pomocy naszej uroczej Wirki( co musze koniecznie podkreslic), ale trafila znowu tylko na chwilke i za tydzien jedzie juz do wlascicielki do Sanoka, a do tej Kanady to rzeczywiscie tez sie obie juz razem wyprowadzaja w sierpniu. Z tym ze to nie jest absolutnie pierwszy CP w Kanadzie jest ich tam juz kilka , nawet byly juz kanadyjskie mioty jak masz ochote to mozesz wejsc sobie na strone " All hart" z linkow na naszej stronie, to jest wlasnie kanadyjska hodowla.

Dzięki bardzo za dodatkowe wiadomości :D

Wiem, że cp w innych krajach to normalka. A jak Cyranka się miewa??

Poznała swoją matczyne Surme? A jak na nią zaeregowała Sonia, że ktoś z nowu z rodziny chartów w jej domu :)??

Ale Cyranka trafila do was przed pojechaniem do domu Pasi?

____________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...