Jump to content
Dogomania

Dziadeczki na ostatniej prostej - schronisko Wrocław


Recommended Posts

Chętnie pomogę w kupnie kilku puszek, poproszę o nr konta. 

A wiecie może, czy piesek Gomez,  w grupie " do pilnej adopcji"  pojawił się  z powodu wieku, choroby, czy jeszcze innego? 

Mruczka Gomez jest w zakładce "pilne" bo stary, średni czarny kundel, czyli szanse na adopcje bardzo małe. Do tego jest bardzo nieśmiały, nienarzucający się, w boksie zawsze ostatni, ma małe szanse na zauważenie przez potencjonalnego adoptującego. Dodam że to kochane psisko, grzeczne, potulne, przyjazne do wszystkich innych zwierząt:)

Zaintrygował?:)

Mruczka masz pełną skrzynkę i nie można wysłać pw. Jeśli wolisz coś wpłącić niż kupić to nr konta taki sam jak dla Viki, tylko prosze dopisz ze to na karme dla dziadków, po zakupie wstawie paragon tu na wątek:)

Link to comment
Share on other sites

Myślę nad adopcją  psa, z tym, że  -  ponieważ  mam już sunię   "bojącą duszę" -  chciałabym, żeby ten drugi adoptowany był trochę  śmielszy, żeby z nim moja sunia czuła się pewniej.  Wygląd, wiek  nie  ma  specjalnie znaczenia,  może być starszy. Oczywiście, nie może to być  jakiś mega dominant  :).  I teraz nie wiem,  czy Gomez nie jest zbyt delikatny. Drugi lękliwy pies  to  już byłoby za dużo.  

Link to comment
Share on other sites

Myślę nad adopcją  psa, z tym, że  -  ponieważ  mam już sunię   "bojącą duszę" -  chciałabym, żeby ten drugi adoptowany był trochę  śmielszy, żeby z nim moja sunia czuła się pewniej.  Wygląd, wiek  nie  ma  specjalnie znaczenia,  może być starszy. Oczywiście, nie może to być  jakiś mega dominant   :).  I teraz nie wiem,  czy Gomez nie jest zbyt delikatny. Drugi lękliwy pies  to  już byłoby za dużo.  

Gomez nie jest lękliwy, ale nieśmiały, sam nie wyjdzie na przeciw, ale jak sie podejdzie do niego to ogon lata jak szalony:) Psów też się nie bi tylko im ustępuje.

Zresztą najlpieje przyjechać z sunią do schroniska, wziąć Gomeza i iść na wspołny spacer:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety jeszcze nie mamy domu ani dla Misia, ani dla Rupietka, ani dla Ignasia, ani dla Figi, ani dla innych seniorów, a już mamy kolejnego potrzebującego dziadka:(
PILNIE poszukujemy domu na dożycie, lub chociażby domu tymczasowego dla starszego pieska, wielkości, powiedzmy beagla, ale nie jest to beagle, tylko kundelek.
Piesek, o którym mowa to (nie)dawny podopieczny wrocławskiego schroniska, adoptowany, a niedawno wyrzucony jak śmieć!
Piesek ten jest bardzo podłamany, smutny, nie chce jeść. I trudno mu się dziwić, ponieważ człowiek już drugi raz odebrał mu wszystko co miał, już drugi raz stał się bezdomny, już drugi raz został potraktowany jak zbędny, niepasujący do wystroju mebel!
Domek potrzebny najpóźniej od soboty - nie chcemy by musiał wrócić ponownie do schroniska. Więcej informacji na priv.

Ze względów "bezpieczeństwa" na razie tyle info na forum.

Link to comment
Share on other sites

Dziś byłam u kikouw odwiedzinach i nie tylko bo ....kikou przygarnęła do siebie.....Rupietka vel Złomka:):):):):) O dziadeczka nie było żadnego zapytanie, nawet pół zapytanie więc gdyby nie kikou to pewnie by dokonał żywota za kratami:( Dziękuje Kasiu w imieniu swoim i Rupietka:)

 

Przy okazji oczywiście miałam przyjemność odwiedzić Hades vel Diabła  - nawet skurczybyk nie zwrócił uwagi na mnie, juz chyba zapomniał do kogo się tulił przerażóny w samochodzie:D

Link to comment
Share on other sites

Dziś byłam u kikouw odwiedzinach i nie tylko bo ....kikou przygarnęła do siebie.....Rupietka vel Złomka:) :):) :):) O dziadeczka nie było żadnego zapytanie, nawet pół zapytanie więc gdyby nie kikou to pewnie by dokonał żywota za kratami:( Dziękuje Kasiu w imieniu swoim i Rupietka:)

 

Przy okazji oczywiście miałam przyjemność odwiedzić Hades vel Diabła  - nawet skurczybyk nie zwrócił uwagi na mnie, juz chyba zapomniał do kogo się tulił przerażóny w samochodzie:D

tak mi leżał na sercu Złomek, kioku całuję Cię po stopach, za to co robisz!!!

zaraz poproszę skarpetę staruszkową o wsparcie dla Hadesika, a w przyszłym miesiącu dla Złomka;

Link to comment
Share on other sites

Dziś byłam u kikouw odwiedzinach i nie tylko bo ....kikou przygarnęła do siebie.....Rupietka vel Złomka:) :):) :):) O dziadeczka nie było żadnego zapytanie, nawet pół zapytanie więc gdyby nie kikou to pewnie by dokonał żywota za kratami:( Dziękuje Kasiu w imieniu swoim i Rupietka:)

 

Przy okazji oczywiście miałam przyjemność odwiedzić Hades vel Diabła  - nawet skurczybyk nie zwrócił uwagi na mnie, juz chyba zapomniał do kogo się tulił przerażóny w samochodzie:D

proszę o przesłanie do skarbnika staruszkowej skarpety asikowska nr konta dla Hadesika przyznano nam zapomogę w kwocie 150 zł :)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/73552-skarpeta-imtalcott-pomaga-psom-staruszkom/page-174#entry16243800

Link to comment
Share on other sites

proszę o przesłanie do skarbnika staruszkowej skarpety asikowska nr konta dla Hadesika przyznano nam zapomogę w kwocie 150 zł :)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/73552-skarpeta-imtalcott-pomaga-psom-staruszkom/page-174#entry16243800

Już przesłane - dziękuje asiuniab:) Zapomniałam że ja też jestem tam deklarowiczem :) Ale będę musiała chyba prosić o pomoc dla Pankracego bo do zapłaty jeszcze 1 fv :(

Link to comment
Share on other sites

Ciocie, nareszcuie udalo mi sie przetransportowac do Wroclawia troche fantow na bazarek dla potrzebujacych psow. Ktora ciocia jest w stanie i na jakiego psa zrobic bazarek. Jak ladnie poprosze syna, to i dostarczy kartony na podany adres. Mozna tez samemu odebrac.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ciocie, nareszcuie udalo mi sie przetransportowac do Wroclawia troche fantow na bazarek dla potrzebujacych psow. Ktora ciocia jest w stanie i na jakiego psa zrobic bazarek. Jak ladnie poprosze syna, to i dostarczy kartony na podany adres. Mozna tez samemu odebrac.

HALO,HALO bardzo dobra oferta.Kto się podejmie wyzwania. A syn baaardzo przystojny tyle ,że już zajęty.
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli dziewczyny z Sosnowca nie skorzystają z mojej propozycji BDT dla starego chorego Nikusia i zdecydują się go przetrzymywać w schronisku do czasu potencjalnej adopcji http://www.dogomania.com/forum/topic/147083-staruszek-bez-szans/page-5, to mogę zaproponować to miejsce, temu najmniejszemu chorutkowi, Misiowi. Link do naszego wątku w stopce.

 

Jagusko, przyczłapałam za Tobą.

 

Byłoby super, gdybyś wzięła Misiunia

Link to comment
Share on other sites

Ciocie, nareszcuie udalo mi sie przetransportowac do Wroclawia troche fantow na bazarek dla potrzebujacych psow. Ktora ciocia jest w stanie i na jakiego psa zrobic bazarek. Jak ladnie poprosze syna, to i dostarczy kartony na podany adres. Mozna tez samemu odebrac.

Ja wprawdzie bazarku, jeszcze nie mogę się podjąć ale jeśli byłby problem z przechowaniem fantów to jak zwykle mogę zaproponować w sklepie do czasu zrobienia bazarku( żeby się czasem ofiarodawczyni nie rozmyśliła ;))

zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli dziewczyny z Sosnowca nie skorzystają z mojej propozycji BDT dla starego chorego Nikusia i zdecydują się go przetrzymywać w schronisku do czasu potencjalnej adopcji http://www.dogomania.com/forum/topic/147083-staruszek-bez-szans/page-5, to mogę zaproponować to miejsce, temu najmniejszemu chorutkowi, Misiowi. Link do naszego wątku w stopce.

 

 

super, ale wiadomość, jeśli chodzi o transport, to jestem wyłączona do 20 go czerwca, ale po tym czasie, jeśli będzie potrzebny, to do Oławy mogę pomóc dowieźć psiaka:)

Link to comment
Share on other sites

:smile: W zasadzie to głównie zależy mi na tym żeby się nie pchać w miasto, równie dobrze może to być przy Ikei, przy autostradzie albo Siechnice, gdzieś przy ogrodniczym. Na razie czekam na info od kogoś kto jest zorientowany czy Misio może jechać do mnie i czy w ogóle potrzebuje jeszcze BDT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...