Jump to content
Dogomania

szczeniak a sikanie w domu


denti469

Recommended Posts

Gratki! Wydaje mi się, że mogło to mieć związek z tym, że pies długo robił na podkłady - york mojej mamy trzymany był ściśle kwarantanny i robił na gazety i potem dość długo (ok. 8mc życia) był problem z podsikiwaniem, bo pies znał tylko podkłady/gazety i do tego doszedł mały pęcherz. Ja przy mojej Pestce zużyłam tylko jeden komplet podkładów i po prostu wychodziłam często - do tej pory, jak pies mnie w nocy drapie łapa to wiem, że idziemy na szybkie siku (ma obecnie pół roku) - obecnie trzyma ładnie pod moją nieobecność siku chyba, że się opije jak świnia to się w nocy czasami zdarzy, że jest nasikane, ale generalnie ideę sikania na dworze zna.

Link to comment
Share on other sites

Nie wie u mojego w sumie nic nie zmienilam oprocz smaczkow ktore zamienilam na suszone mieso i jakos sam chyba w koncu zalapal...podkladow w dmu jau dlugo nie bylo a i tak robil tam gdzie wczesniej byly, mimo ze miejsce bylo myte i odkazane, czasem (raz na 4 dni ) zdazy mu sie zrobic plame na tarasie zamiast w ogrodzie ale nie nazekam :) trzyma teraz dopoki z nim nie wyjde :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A czy robiłaś to badanie moczu?

Ja mojego przywiozłam jak miał 11 tygodni, nie miałam żadnych mat, wynosiłam na początku co dwie godziny, chyba przez miesiąc, głaskałam i chwaliłam, jak zrobił (mieszkam na 4 piętrze), nie miał kwarantanny po szczepieniach, po prostu wynosiłam tam, gdzie nie było psów, w domu chyba siknął ze dwa razy:)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze trafiłam :)
U nas sytuacja wygląda tak.
Suka 5m załatwia sie ładnie n dworze, nagroda i wolne bieganie.
Tylko że podczas zwykłego siedzenia przed Tv ona potrafi przy nas zrobic siku. Nie zejdzie, zero reakcji po prostu siedzi i leje.
Druga sprawa że zostaje oddzoelona od drugiego psa, podczas naszą nieobecność, gdyż szcza gdzie popadnie tak jakby zaznaczała teren. Nowa pościel- zaznaczona wielką plamą.
Potrafi w środku nocy zacząć sie sama bawić. A ostatni spqcer mamy o 22.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...