Jump to content
Dogomania

ból brzucha,wymioty,lekarz nie może znaleść przyczyny


apk

Recommended Posts

Witam,mój dwu letni pies przestał jeść w tydzień temu w środę zaczęły się wymioty resztkami jedzenia,później zjadal trawę i nią zwracał i piana,również zwracał zolcia byliśmy już u wielu lekarzy nikt nic nie widzi,pierwszy wet podawał przez dwa dnI antybiotyk w zastrzyku i dał do domu loxicom 1,5mg pies przestał wymiotowac, zaczęłam podawać po odrobinie kurczaka zjada i nie zwraca,dziś pięć dni po ostatniej dawce antybiotyku pies pokazuje ze brzuch zaczyna bolec (przy ataku kładzie przednie łapy a tyłek unosi do góry tak jaby zapraszał do zabawy) . we wtorek mamy kontrolę z powrotem u tego co dał antybiotyk,czy ktos może podpowiedzieć co moze dolegac psu?

Link to comment
Share on other sites

Zmień koniecznie lekarzy bo Ci to ....nie skomentuję , jelsi jeszcze nie jest za późno  Pies od tygodnia nie je ,a nikt o kroplówkach nie pomyśłał , o antybiotyku o zmierzeniu temperatury , podaniu leków rozkurczowych a przede wszystkim o badaniach krwi , Usg brzucha i najwaznieszym Rtg brzucha .Również tak jak ktoś wcześniej napisał nalezy iść w kierunku ciała obcego .Nie patrz ,że jest dlugi weekend tylko działaj .

Link to comment
Share on other sites

Pies wcześniej miał podawany antybiotyk i leki oraz mierzyli temp. Wczoraj byłam na wizycie u weterynarza pies dostawał bóli, dostał znowu antybiotyk i dwa zastrzyki była poprawa nie okazywał że boli.w domu mam podawać metronidazole 400mg i zitac vet 200mg i kontrola we wtorek.

Link to comment
Share on other sites

Na litość boską nie czekaj z nim do wtorku , nie widzisz ,ze od ponad tygodnia po ich leczeniu nie ma poprawy a pies bólowo cierpi ?To normalne że na trochę po antybiotyku i leku p/bolowym pies czuje się lepiej . Palpacyjnie to nie badanie , chyba ze wet to wróżka :) psu nalezy zrobić konkretne badanie USG i RTG brzucha a nie dgybać i poić go syropkami i antybiotykami . Im dłużej będziesz zwlekać z konkretną diagnostyką tym brdziej zmniejszasz szansę dla psa , nie wspomnę już o jego cierpieniu .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...