Jump to content
Dogomania

Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...


Ferox

Recommended Posts

Z wieści telefonicznych :) U Kornelki wszystko w porządku. Nie jest jeszcze wypuszczana na podwórko. Kornelka powoli przyzwyczaja się do nowej Pani, już nie syczy, jednak dalej obawia się brania na ręce. :( Szczególnie cieszy się na widok Pańci w porze karmienia ;)

 

Co do Fenixa, czuje się dobrze, apetyt ma ogromny :D Rany na nóżkach ładnie się goją i zaczynają zarastać futerkiem. Wydaje mi się, że przybrał jeszcze trochę masy :) Jutro jedziemy do Pani Doktor na wizytę kontrolną i ściągnięcie szwów, więc staniemy na wadze ;)  Niepokoi mnie tylko zaczerwienienie koło uszu Feniksa, może moje przewrażliwienie, ale wole dmuchać na zimne ;)

Link to comment
Share on other sites

Przedwczoraj Fenix był u Pani Doktor na wizycie kontrolnej. Miał ściągnięte szwy i zrobioną morfologię. Pani Doktor obejrzała również nóżkę i uszka Fenixa. Zaleciła jeszcze smarowanie maścią uszu, ale na zewnętrznej stronie małżowin. Feni dostał jeszcze zastrzyk Biomectinu.

Morfologia wyszła bardzo dobrze :) Rany ładnie się goją :) Fenix waży już 3,6kg. :D

DSC_3450.jpg

 

DSC_3451.jpg

 

Za morfologię i Biomectin dla fenixa zapłaciłem 21zł :(

DSC_3449.jpg

 

P.S.

Koszty wszystkich zabiegów, operacji i hospitalizacji Fenixa z dużą ulgą wyniosły 550zł. Za co bardzo, bardzo gorąco dziękuję Panu Doktorowi. :wub:

Właśnie przygotowuję bazarek i mam nadzieję, że choć w części pokryje dług w lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze, że Feni zaczyna wyglądać i ważyć ;) jak kot! :) Dołączam się do podziękowań dla Pana Doktora - też mamy u siebie taki SKARB i dzięki temu łatwiej pomagać...

Mój bazarek trwa do środy - też będzie z niego jakiś grosik dla powstańca z popiołów ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze, że Feni zaczyna wyglądać i ważyć ;) jak kot! :) Dołączam się do podziękowań dla Pana Doktora - też mamy u siebie taki SKARB i dzięki temu łatwiej pomagać...

Mój bazarek trwa do środy - też będzie z niego jakiś grosik dla powstańca z popiołów ;)

i z naszego bazarku wpadnie grosik do kociej skarbonki :) zdrówka ogonki :*

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze, że Feni zaczyna wyglądać i ważyć ;) jak kot! :) Dołączam się do podziękowań dla Pana Doktora - też mamy u siebie taki SKARB i dzięki temu łatwiej pomagać...

Mój bazarek trwa do środy - też będzie z niego jakiś grosik dla powstańca z popiołów ;)

 

 

i z naszego bazarku wpadnie grosik do kociej skarbonki :) zdrówka ogonki :*

 

Fenix Ciociom dziękuje całym sercem :D

DSCF4169.jpg

 

DSCF4166.jpg

 

DSCF4170.jpg

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

hejka :rolleyes: tak jak wspominałam na początku.... mogę podesłać fanty na bazarki z przeznaczeniem dla kociaków którym pomagasz :) proszę tylko na PW słać info z adresem

 

Bardzo dziękuję :) Screen+Shot+2013-10-06+at+12.56.29+AM.pn Już wysyłam PW ;)

Link to comment
Share on other sites

Może też trochę oszczędzać nóżkę z "przyzwyczajenia". Moja Lili tak miała - operacja spowodowała, że przestała odczuwać przeogromny ból spowodowany wypadnięciem panewki kości udowej ze stawu, a i tak jeszcze przez dłuższy czas obawiała się normalnie korzystać z łapy... Teraz - jak to mówi nasz nieoceniony Doktor - potrzebny jest już tylko Doktor Czas ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...