Jump to content
Dogomania

Z dnia na dzień gasnę... CZY BUNIA WRÓCI DO SCHRONISKA? PROSIMY O POMOC ! :(


Recommended Posts

Dorzucę parę groszy niech babuleńka zazna na starość chodz trochę dobra!

 

Dziękujemy :)

 

Opróżniłam skrzynkę, jakby dalej się nie dało to wyślij na maila - [email protected]

 

Poszło na PW :)

 

Doszły pierwsze wpłaty dla suni :) Dziękujemy :)

Wszystko uzupełniam w 2 poście :)

 

 

I myślę że babunia może się powoli pakować :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy :)

 

 

Poszło na PW :)

 

Doszły pierwsze wpłaty dla suni :) Dziękujemy :)

Wszystko uzupełniam w 2 poście :)

 

 

I myślę że babunia może się powoli pakować :)

 

Kochana sunieczko, wytrzymaj jeszcze troszkę. 

 

Lili kiedy planujecie zawieźć sunieczkę do Kasi?

Link to comment
Share on other sites

Być może uda się jutro a jeśli nie to będzie musiała poczekać do przyszłej soboty...

 

A dlaczego pytasz Cioteczko? :)

 

Z czystej ciekawości, bo od kiedy zobaczyłam tą bidusię nie mogę o niej zapomnieć.

Tak jak pisałam z finansami u mnie krucho, ale zrobię dla ślicznotki bazarek cegiełkowy.

Link to comment
Share on other sites

Z czystej ciekawości, bo od kiedy zobaczyłam tą bidusię nie mogę o niej zapomnieć.

Tak jak pisałam z finansami u mnie krucho, ale zrobię dla ślicznotki bazarek cegiełkowy.

 

 

Cudownie, bardzo dziękujemy!!! :) Pannica będzie musiała pewnie zaliczyć fryzjera bo jej sierść w koszmarnym stanie więc

dodatkowe pieniążki na pewno się przydadzą :)

Link to comment
Share on other sites

Cudownie, bardzo dziękujemy!!! :) Pannica będzie musiała pewnie zaliczyć fryzjera bo jej sierść w koszmarnym stanie więc

dodatkowe pieniążki na pewno się przydadzą :)

 

Oby tylko darczyńcy dopisali, dzisiaj chyba nie dam rady ruszyć z bazarkiem, bo po pracy mam milion spraw do załatwienia, ale postaram się jutro.

 

Nie mogę się doczekać fotek od Kasi, bo te schroniskowe rozwalają serce.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą byłam na wątku Rufika... Proszę przepisać moją deklaracje z Rufika na Bunie i proszę o info czy konto pozostaje bez zmian  (czyli czy jest takie jak do wpłat dla Rufiego)

 

Zaraz podeślę konto bo jest inne niż dla Rufika. Dziękujemy za pomoc :)

 

 

Ja też już nie mogę się doczekać żeby opuścić z Bunią bramy schroniska i w drogęęęę... :)

Jeszcze trochę...

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki mam średnie wieści... Bunia a raczej chyba Buniek nadal w schronisku... 

Nastała dziwna sytuacja bo okazało się że to chyba chłopak tzn tak ma napisane w papierach ale sika jak suczka i jest z suczkami

a na dodatek wolontariusze twierdzą że to sunia... a że byłam w schronisku zaraz przed zamknięciem nikt nie kwapił się żeby 

pomóc sprawdzić mi "na własne oczy" jaka płeć... Na dodatek powstaje problem bo jeśli to rzeczywiście Buniek to do Kasi nie może jechać... 

 

Ale się porobiło... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...