Jump to content
Dogomania

Z dnia na dzień gasnę... CZY BUNIA WRÓCI DO SCHRONISKA? PROSIMY O POMOC ! :(


Recommended Posts

Ślicznotka w rzeczy samej ;)  ale z topniejącą kasą ;) Ja szukam chętnej cioteczki która pomogłaby mi zrobić bazarek na rzecz Buni. Ja mam fanty, ja robię zdjęcia i ewentualną wysyłkę. Niestety mój domowy komputer jest w masakrycznym stanie i wszelkie operacje typu zmniejszanie zdjęć, czy umieszczanie w jakiś plikach???? są poza możliwościami mojego kompa.  A na razie poproszę o numer konta i jednorazowo mogę wpłacić 20 zł

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na koniec stycznia bylo 343 zl, uwaga-luty nie rozliczony. W tych wplatach bylo moja kwartalna wplata. Wychodzi na to, ze Bunia nie ma zadnych pieniedzy na koncie.

Do prowadzacej watek: znowu opoznienia. Nie wiadomo, kto ile wplacil w marcu i jak wyglada saldo. Do raportu!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Mattilu napisał:

Hej, a tak konkretnie, to jaka jest sytuacja finansowa Buni? ile ma stałych deklaracji, ile brakuje? Kto jest skarbnikiem?

Nie ciekawie stałych deklaracji jest ok 200 zł i nie wiem czy nie będzie mniej gdyż zmieniłam numer konta a niektórzy którzy wspierali Bunię nie odczytali wiadomości :( za hotel płacimy miesięcznie 300 zł i ja jestem Skarbnikiem :)

Link to comment
Share on other sites

Mattilu porządnie się nie da gdyż nie wiem niektóre osoby nie odczytały mojej wiadomości o zmianie konta tak jak pisałam, mogę obliczyć to tylko na podstawie wpłat . 

Postaram się jutro stałych deklarowiczów podliczyć i napiszę. 

 

Maarit, wysyłałaś na nowe konto? To na pewno jest, musiało mi umknąć :) Sprawdzę :)

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...