Jump to content
Dogomania

Z dnia na dzień gasnę... CZY BUNIA WRÓCI DO SCHRONISKA? PROSIMY O POMOC ! :(


Recommended Posts

  • 1 month later...

Dziewczyny, mam prośbę. Ponieważ Bunia jest zamożną babcią, chciałabym czasowo przenieść swoją deklarację na Kamienia, który już kilka lat jest w hotelu i deklaracji mu ciągle brakuje, a szanse na adopcję ma praktycznie żadne.Jakby Bunia miała kłopoty finansowe albo odbijemy się trochę z kasą Kamyka, to wrócę.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

PRZEPRASZAM ZA BRAK ROZLICZENIA z powodów osobistych gdzieś mi głowy do tego brakuję :( 

Obiecuję poprawę!!! I bardzo wszystkim DZIĘKUJĘ za pomoc i wsparcie dla Bunieczki ! Bez Was nie miała by bezpiecznego schronienia

i to dzięki Wam ten uśmiech na pysiu !!! 

Rozliczenie uzupełnione w razie czego piszcie jakbym coś przeoczyła bo przy takim uzupełnianiu to możliwe nie wiem sama czy mogę tutaj odbierać wiadomości

jakby co to proszę maila na [email protected] 

 

Bunia niestety nie jest zamożną babcią :( zostało jej na koncie 93 zł co oznacza, że nie ma pieniążków na kolejny miesiąc :(

Gdyby ktoś chciał dać babuni jakiś grosz gratis na nowy rok albo poratował babcię bazarkiem będę bardzo BARDZO wdzięczna !!!!

 

Dziękuję za wyrozumiałość Cioteczki i jeszcze raz przepraszam za te poślizgi !!! 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie widzę mojej wpłaty za listopad i grudzień po 10 zł - wpłacone 8.11 - przepraszam, że się wtrącam ale przy deklaracjach stałych powinny być miesiące, za jakie są wpłaty - wtedy od razu widać, jak czegoś brakuje i można się przypomnieć deklarowiczom..... czasami po prostu komuś umknie wpłata 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2016 o 21:46, ania75 napisał:

Nie widzę mojej wpłaty za listopad i grudzień po 10 zł - wpłacone 8.11 - przepraszam, że się wtrącam ale przy deklaracjach stałych powinny być miesiące, za jakie są wpłaty - wtedy od razu widać, jak czegoś brakuje i można się przypomnieć deklarowiczom..... czasami po prostu komuś umknie wpłata 

Jutro przeanalizuje wszystko, na pewno jest tylko mi umknęła w nadmiarze wpisywania zaległości :( przepraszam :(

I dobry pomysł z tymi miesiącami od nowego roku tak to uporządkuję - dziękuję ! 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wpłaty uzupełnione - dziękujemy za pomoc :)

 

Niestety musimy ogłosić ALARM :( teraz zapłacimy za hotelik i Nasza Bunieczka zostaje bez pieniędzy na kolejne miesiące

nie mamy pojęcia co w tej sytuacji... :( bardzo prosimy o pomoc, o bazarki, ogłoszenia :( nie chcemy żeby Bunia wylądowała na bruku :( 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki ja mogłabym poszukać fantów na bazarek ale to chwilę potrwa, swego czasu robiłam decoupage (i to jest już bardziej pracochłonne), na razie mogę tylko przygotować i obfocić  fanty, ale na pewno nie zrobię tu bazarku - mam problemy od strony technicznej, nie będę miała problemów z wysyłką potrzebna jest osoba która zrobi taki bazarek.

A że mam przerwę na dogo więc nie bardzo wiem co może mieć, jako takie zejście.

I jeszcze jedno pytanie ile brakuje Buni do spłaty (za hotelik) na najbliższy miesiąc ?

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Lili8522 napisał:

Dziękuję Kochana ! :)

 

Słuchajcie będzie zmiana konta do wpłat na Bunię - jutro wszystkim prześlę nowe konto :)

Jakoś nie specjalnie to dziwi - wystarczy chwilę poszukać i poczytać.

Pinczerka jak w życiu osobistym tak i na forum: 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...