Jump to content
Dogomania

Z dnia na dzień gasnę... CZY BUNIA WRÓCI DO SCHRONISKA? PROSIMY O POMOC ! :(


Recommended Posts

Jestem beznadziejnie pod kreską,ale takie staruszki mają specjalne miejsce w moim sercu.Dam marne 5 zł stałej.jeżeli już ją wyciągniecie,będzie wsparcie ze Skarpety im.Talcot (co najmniej 120 zł)

 

Dziękujemy :)

A na jakiej zasadzie działa to wsparcie ze Skarpety? To jednorazowo? 

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy :)

A na jakiej zasadzie działa to wsparcie ze Skarpety? To jednorazowo? 

 

Tak,jednorazowo,chociaż w wyjątkowych przypadkach bywa i powtórka.Dotyczy psów w wieku powyżej 8 lat,deklarowicze Skarpety (ja do nich należę) dostają pomoc bezzwrotną .A osoby bez deklaracji część otrzymanej kwoty zwracaja

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy!!! :)

 

cancer43, w pierwszym poście jest informacja, że sunia może trafić do hoteliku do Kasi Przystał. Kasia hoteluje większość staruszków, jest znana na Dogomanii i wiemy, że sunia miałaby tam jak u pana boga za piecem.

 

Koszt hoteliku to 300-350zł, nie wiemy dokładnie. Chciałyśmy uzbierać przynajmniej 200zł stałych deklaracji, a resztę dozbierać co miesiąc z bazarków i wpłat jednorazowych. Wiadomo jak to jest ze staruszkami - o domy jest bardzo trudno, więc mając inne psiaki pod opieką, nie jesteśmy w stanie wyciągnąć babci bez minimalnego zabezpieczenia : (

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy!!! :)

 

cancer43, w pierwszym poście jest informacja, że sunia może trafić do hoteliku do Kasi Przystał. Kasia hoteluje większość staruszków, jest znana na Dogomanii i wiemy, że sunia miałaby tam jak u pana boga za piecem.

 

Koszt hoteliku to 300-350zł, nie wiemy dokładnie. Chciałyśmy uzbierać przynajmniej 200zł stałych deklaracji, a resztę dozbierać co miesiąc z bazarków i wpłat jednorazowych. Wiadomo jak to jest ze staruszkami - o domy jest bardzo trudno, więc mając inne psiaki pod opieką, nie jesteśmy w stanie wyciągnąć babci bez minimalnego zabezpieczenia : (

 

Sorry,doopa ze mnie,u Kasi - to wspaniale.

Co prawda nie porozumiałam się jeszcze z Kamą,ale ona na pewno się zgodzi - oferujemy 50 zł z każdego bazarku dla suni.

Przeważnie mamy dwa bazarki miesięcznie,ale mogą być poślizgi,więc możecie liczyć od nas na około 70 zł miesięcznie

Link to comment
Share on other sites

Sorry,doopa ze mnie,u Kasi - to wspaniale.

Co prawda nie porozumiałam się jeszcze z Kamą,ale ona na pewno się zgodzi - oferujemy 50 zł z każdego bazarku dla suni.

Przeważnie mamy dwa bazarki miesięcznie,ale mogą być poślizgi,więc możecie liczyć od nas na około 70 zł miesięcznie

 

Wow to cudownie ! Ogromna pomoc dla suni ! 

Dziękujemy :) :) :)

 

Zaglądam do maleńkiej , niestety mogę tylko 5 zł stałej

 

Dziękujemy pięęęęęknie ! :)

Link to comment
Share on other sites

Za to kocham Dogomanię. Że wystarczą wspólne siły, pojedyncze deklaracje nie muszą być wielkie, mogą być stałe, jednorazowe... ale jest na nas tu tylu - chętnych do pomocy, że każdy taki watek daje ogromną nadzieję i szansę, zwłaszcza dla takiego psiaka jak Kuleczka.

 

Czyżby nadchodziły dla mniej piękne dni? : )

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...