Jump to content
Dogomania

Szelka i Lars


Hienulan

Recommended Posts

http://www.iv.pl/images/22350007459516967524.jpg- wygląda jak by wyła do księżyca ahha :D 
http://www.iv.pl/images/54867776022451179752.jpg- klateczka świetna :) Ile ma wysokości? Bo wydaje się bardzo wysoka
Ja kurcze muszę dokupić nowe pięterka bo te nasze coś się zaczynają sypać a kompletnie nie wiem gdzie można takie zakupić O.o 
No i chyba musze zainwestować w hamaki nowe bo te które ja uszyję są wciągu tygodnia zjadane. Kupne chyba się moim dziewczynom bardziej podobały i tak nie niszczyły :D

ahahha filmik mega :D Baton twoja Joj też tak potrafi? 3:) ? 

Link to comment
Share on other sites

Hejo. Dzięki dzięki, przekażę miłe słowa tym mendom :)

Lars jest zakochany... ale on w sumie ortodoksyjnie kocha wszystko, co jest mniejsze od niego... Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że gdy biegają luzem to łapie je po to, żeby... gwałcić xd Pedofil, zoofil itp... Szelka z daleka szczeka, a jak szczur jest obok niej to zwiewa jak głupia. Czasem kładę białą na Szelce to szelka robi oczy w stylu O.O i kłusem niczym kłusak francuski biega od ściany do ściany, szczur trzyma się jej sierści i potem wyrywa całe kłębki a Lars ich gania. :P

Ps. Dziewczyny, wiecie może jak domowym sposobem rozjaśnić włosy, ściągnąć farbę? Bo nie chcę ich niszczyć rozjaśniaczem, a za ciemny czerwony mi wyszedł :/

Link to comment
Share on other sites

ahahah chciała bym to zobaczyć :D To dobrze że zwierzyniec zgodny :) 

A co do włosów to pierwsze co mi przyszło do głowy to woda utleniona :D ;) 
Czerwony powiadasz 8| To teraz Ci nie odpuszczę dopóki nie wstawisz fotki włosów ahaha :D Kurcze jaram się czerwonym jak nie wiem ... ale jakoś jeszcze się nie odważyłam. I wolę siebie w ciemnym. Teraz mam kasztanowe i jak dla mnie są mega jasne :O Blondu bym na swojej głowie wgl nie zniosła. A najbardziej mi przypasował kolorek z odcieniem "fioletu" <3 Marzyło mi się też niebieskie pasemko ale włosy za ciemne... ale dosyć gadania pokazuj włosy :D 

Link to comment
Share on other sites

a proszę bardzo. To jakoś z zimy. Ten kolor mi się najbardziej podobał

00059212098514887080.jpg

 

27186693118967575088.jpg

 

Wcześniej miałam czerwone + jasnorude pasemka. Zastanawiam się czy wrócić do tego. (ale tyle pieprzenia przy odrostach :CC)

 

24315587305595701137.jpg

 

Potem mi się sprał i był rudo brązowy *___* Mogłabym mieć taki cały czas, ale te odrostyyy. :(

 

11185866_1585149438434353_1811423558_n.j

 

Na zdjęciach w sumie nei widać O.o kazde takie same xd marzą mi się hmmmmmmm

 

tumblr_nn9wxzS4jQ1qbmwyro1_500.jpg

 

A tak w ogóle... Merida! <3

 

tumblr_nnrovb2KTN1utqx1so1_1280.jpg

 

kiedyś po nocce w koku... heh

 

84055596421955184284.jpg

 

Ale niestety nie mam mordy do bycia rudą :C

 

I żeby nie było że w tym poście tylko mój pysk... Tak mnie budzą moje potworki.

91602521629259775215.jpg

"Mama. Sikać. Mama"

 

 

A woda utl. strasznie niszczy :C

Link to comment
Share on other sites

Odrosty to przekleństwo :( Rude pasemka mi się nigdy nie marzyły ale całe rude kłaczki to już owszem :D Ale też kurcze to nie kolor dla mnie stwierdzam.
http://www.iv.pl/images/00059212098514887080.jpg- ten kolorek mega <3 Kurcze... wakacje przede mną więc może.. może :D 
https://40.media.tumblr.com/c99b44e6c76a456bcec02197b0785453/tumblr_nnrovb2KTN1utqx1so1_1280.jpga za taki kolorek i loki to dała bym wszystkie pieniądze chyba <3 _ <3 Miałam fajne włosy pod loki to durna ścięłam i teraz jak zakręcę to mi się szopa robi na głowie :( 
Co do wody utlenionej to wiem tylko tyle że skuteczna :D Na sobie nigdy nie próbowałam :) 

Link to comment
Share on other sites

Oj skuteczna :p ja głupia spróbowałam trochę z tubki przeznaczonej do farby i fakt, rozjaśniły mi się ale potem jak farbowałam to tej wody było mnie i takie cieemneee czerwone mi wyszły że szok O.o A jakiej długości masz teraz?

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Ja też kiedyś miałam dłuuugie włosy, teraz trochę krótsze, ale mi podobno szybko rosną :p

Za to nigdy, ale to nigdy ich nie farbowałam, podoba mi się ich kolor i to, że ciągle się on zmienia. Zwłaszcza latem widać moje naturalne, blond pasemka spod zrudziało-kasztanowych włosów :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ale do dupy te hostingi, po miesiącu już nie można oglądać zdjęć -.-'

68109462660827876552.jpg

 

Szelka się czegoś nażarła i 3 dni srakę miała mocarną :p Ale już jest okej. Pewnie ktoś jej dał kaszankę...

Jeśli ktoś zapatruje się na zakup szczurka, to przedstawię bilans strat z tego roku ;p

- zjedzone 2 klatki

- całkowicie zjedzona półka paździerzowa

- pies wpadł w nocy na klatkę stojącą w łazience i przesunął ją pod wieszak z bluzami. Dostałam na uro zajebistą bluzę do kolan rozpinaną i zeżarły ja do połowy, sięga mi teraz do nerek. ;p

- zjedzona poduszka i prześcieradło (taka sama sytuacja jak wyżej)

- zjedzony beniamin z pourywanymi gałęźmi

- przekopana ziemia w doniczkach

- pogryzione wszystkie gumki do ścierania jakie tylko miałam pewnego dnia na biurku

- poplute ściany przy biurku i przy półce

I tak mama kocha swoje dzieci <3

Link to comment
Share on other sites

Hejka

Ja miałam szczurki swego czasu, aż takiej bidy nie było. raz mi sie dorwały do zasłony bo ktoś klatkę do niej dosunął wiec szczur zrobił origami. No i jak biegał po półkach z książkami to mi ksiażki zasikał. A tak to jakis większych zniszczeń nie odnotowałam :) 

Link to comment
Share on other sites

W piątek wraz z moim chłopem dorobiliśmy się córki! (definitywnie, papiery adopcyjne dziś podpisane) Znajoma znalazła ponad tydzień temu sunię w parku, zabidzona, masakrycznie odwodniona. Mimo ogłoszeń i spacerów w miejscu znalezienia (dod. brak chipa) nikt się nie zgłaszał. Ostatecznie (mnóstwo osób było chętnych na sunię, wszyscy się wykruszyli a z pozostałych osób kumpela wybrała mnie i mojego faceta) sunia od piątku mieszkała u mnie w domu, a dziś pojechała pociągiem do Poznania. Ma 9 tygodni, bullterierek. Wspaniały charakter - usłuchana i szybko się uczy. Nie mamy pomysłu na imię :/

 

69046513394949603808.jpg

 

08917597873046827668.jpg

Link to comment
Share on other sites

U mnie szczury na szczęście nie sieją zniszczeń po za tymi w klatce :D Bo hamaki "żyją" u nas max tydzień :D A teraz po ostatnim sprzątaniu hamaków nie ma wgl za karę 3:) Ja zła :D 
Ahh no i jeszcze na wybiegu kiedyś zjadły mi kabel od ładowarki do laptopa i pościel ... żeby nie było, że mam świętoszki :D 

Bullcia urocza <3 Kocham bulle, uwielbiam bulle ... !!! Dużo zdjęć tej kruszyny będę prosiła i szczegółowych relacji co tam u młodej ;)
Oj imion psich już wiele mi się przewinęło przez głowę bo jestem matką chrzestną prawie wszystkich bezdomniaków z naszego przytuliska :D Ale czy coś godnego dla tej ślicznoty...
Osobiście bardzo podoba mi się imię Chelsi :) Scarlet, Azira, Sheri, Diva, Tabitha, Vanessa, Zoe itd :D
A najlepiej jak po kilku dniach z młodą imię nagle samo wpadnie do głowy :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

 

 

A najlepiej jak po kilku dniach z młodą imię nagle samo wpadnie do głowy :)

O to to... ja zawsze w ten sposób wybieram imię :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...