Jump to content
Dogomania

Gdzie oddać maszynkę do naprawy - MOSER


Light of Shin-Ra

Recommended Posts

Mam kłopot z moją maszynką MOSER 1556 AKU. Kupiłam ją gdzieś w lutym a już drugi raz robi mi ten numer, nagle w trakcie strzyżenia przestaje zbierać sierść i po robocie. Poprzednim razem jakoś jej to samo tajemniczo przeszło, tym razem zdjęłam ostrze i tak długo to później składałam, że po 1,5 godziny jakimś cudem niewyktłumaczalnym zaczęła ciąć jak dawniej i mogłam dokończyć drugą stronę mordki mojego grzywka.
Maszynka jest naładowana, ostrze smarowane olejem, używana raz w tygodniu do dwóch grzywek.
Dziś to już naprawdę wpadłam w panikę bo za tydzień wystawa a ja bez maszynki. A co jak mi znowu taki numer walnie.
Bardzo proszę i jakieś adresy firm albo rady, gdzie można taką maszynkę szybko i tanio (he he) naprawić , najlepiej w południowej Polce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn']Mam kłopot z moją maszynką MOSER 1556 AKU. Kupiłam ją gdzieś w lutym a już drugi raz robi mi ten numer, nagle w trakcie strzyżenia przestaje zbierać sierść i po robocie. Poprzednim razem jakoś jej to samo tajemniczo przeszło, tym razem zdjęłam ostrze i tak długo to później składałam, że po 1,5 godziny jakimś cudem niewyktłumaczalnym zaczęła ciąć jak dawniej i mogłam dokończyć drugą stronę mordki mojego grzywka.
Maszynka jest naładowana, ostrze smarowane olejem, używana raz w tygodniu do dwóch grzywek.
Dziś to już naprawdę wpadłam w panikę bo za tydzień wystawa a ja bez maszynki. A co jak mi znowu taki numer walnie.
Bardzo proszę i jakieś adresy firm albo rady, gdzie można taką maszynkę szybko i tanio (he he) naprawić , najlepiej w południowej Polce.[/quote]


[URL]http://www.bobik.katowice.pl/[/URL]

Serwis gwarancjny i pogwarancyjny, na oryginalnych czesciach .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No ja z Moserem to po pierwszym goleniu miałam kłopot, i z tego co się orientuję to wiele z nich tak ma. Już raz zwracałam ją na gwarancji, to zagubiono ją bo wysłałam z nią,potem starano mi się wmówić,że goliłam psa mokrego a jak spytałam się pana czy wie jak grzywacz pp wygląda i co mu się goli to przyznał mi rację ale stwierdził potem że majstrowałam przy ostrzu bo ma śrubkę dziwną- a miała taką od początku,w końcu w bólach mi ją naostrzyli mówiąc,że ostrze gwarancji nie podlega ale mi to zrobią. A ja powiedziałam że jak Moser ma ostrza na jedno golenie to taniej wyjdzie mi chodzenie do weta na strzyżenie i dziękuję za taką maszynkę.:roll: :shake:

Link to comment
Share on other sites

IZA i CTR ja właśnie mam pytanko bo kupiłam u was w germapolu tą malutką wahla za 50zł i jest świetna(ogoliłam nią całego grzywka pp) tylko ciągle nią golę i już trochę fiksuje ostrze i czy można ją naostrzyć czy lepiej wyjdzie zakup nowej.Odpowiedź może być na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Jeśli tak jak piszesz "przestaje zbierać sierść" to może ostrze masz tylko tępe.[/quote]

Ja też myślałam, że poprostu ostrze się stępiło ale raczej to by wyglądało inaczej nie tak, że połowa pyska ogolona idealnie a druga już nie. To był moment w jednej chwili maszynka goliła a za sekundę przestała.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...