Jump to content
Dogomania

Chillout dla Chili


Ancia9898

Recommended Posts

Chillout dla Czili
 

Tak wiele ma przed sobą do poznania, tak niewiele miłości zaznała od człowieka, jeszcze tyle ma do pokazania a jeszcze więcej do kochania. Miłość to nieobce dla niej uczucie.Teraz parę informacji o niej, w skrócie.

70 centymetrów to rozmiar nieduży,co w małym mieszkanku  dobrze się przysłuży. Mądrość w jej oczkach to wyraz jej wnętrza, za każdy dobry gest pięknie się odwdzięcza. Podaj łapę i siad to dla niej łatwizna po mądrych rodzicach to pewnie spuścizna. Jak każdy kundelek ma dużo wdzięku. Nie pozwól już nigdy zaznać jej lęku. Pokrótce to tyle z jej psiego życia, ona nie ma przed wami nic do ukrycia. Zaadoptuj, pokochaj Czilę- sunię małą, na wzajemne poznanie macie przyszłość całą;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś sobota - pewnie każdy wie, ale od pewnego czasu kojarzy mi się ona nie z leniuchowaniem jak było do tego czasu ale z wolontariatem i świadomością że pewien słodki pyszczek ucieszy się na sam mój widok. Dziś było inaczej bo wolontariatu nie było ale to nie oznacza ze dzień był zmarnowany, w żadnym wypadku ;) Od rana drukowałam ogłoszenia w sprawie adopcji. Od jutra zaczynam rozwieszanie. Jak na razie nie tonę w ulotkach ale na początek nie jest źle. Tablice ogłoszeń, szkoły i zaprzyjaźnione sklepy - myślę że to najlepsze co mogę zrobić na obecny moment :) Gdybyście mieli jeszcze jakiś pomysły jak mogę ją "promować" to piszcie proszę w odpowiedziach ^^  

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj przyszła wiadomość że Czilka prawdopodobnie pójdzie do DOMU. Bardzo się ciesze że ten ostatni dzień mogłam z nią wczoraj spędzić na spacerku i pieszczotach,  popołudniu dowiem się co i jak, dodaje mam nadzieje ostatnie zdjęcia takie dla przyjemności :D

Link to comment
Share on other sites

UDAŁO SIE <3 Czilka znalazła domek, trzymanie kciuków pomogło ! Dziękuje za zainteresowanie i troskę teraz kolejna sunia wpadła pod moje skrzydła juz nie będzie tak łatwo ale razem damy rade  ^^ Wstawiam zdjecie o którym zawsze marzyłam by się udało i dało rade :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...