Jump to content
Dogomania

najlepszy suplement na stawy


cockermaister

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

zarombiście drogi.ale niezły u psow z juz istniejacymi problemami w stawach.ja mam obecnie artroha oraz arthromax(oba z dolfosu-lubie firme bo uwzgledniaja psy w rozmiarze xxl)

gryf80, stosowałaś może leki apteczne przeznaczone dla ludzi u  swoich psiaków, te weterynaryjne takie drogie, mój bierze w tej chwili ArtroHa Dolfosu, poprzednio zużył ze cztery butle Artroflexu, ostatnio bardzo zjechany preparat jako nieskuteczny, już sama nie wiem co kupić na rynku jest ich masa.

Jest po daroplastyce i w zaleceniach branie preparatu z przerwami miesięcznymi już do końca życia, zastanawiam się nad stosowaniem MSM, tylko jak zawsze przeróżne opinie,

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

U suni rodziców stosowaliśmy początkowo artrofos (z dolfosu), potem artroflex, następnie osteoartristop, później arthrovet ha, a po nim arthrovet ha complex. Obecnie pies przyjmuje synomax, z którego jesteśmy najbardziej zadowoleni. Pies cierpi na zwyrodnienie stawów biodrowych (weterynarz po zrobieniu rtg na dysplazję stwierdził, że kąty są prawidłowe itd., w wieku około 5 lat pies zaczął kuleć, ostatecznie zawlokłam go do Wrocławia gdzie okazało się, że jedyne co można jeszcze zrobić to odnerwić panewkę - po pół roku niestety ból wrócił). Tak naprawdę na nogach trzyma psa kuracja cartrophenem vet co pół roku na zmianę z bonharenem. Pies co prawda co 3 m-ce przechodzi serię zastrzyków, ale dzięki temu chodzi i potruchta czasem i ograniczyliśmy rimadyl do 2-3 podań w tygodniu a nie codziennie... Natomiast spośród suplementów zdecydowanie najlepiej wypadł u niej synomax.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 months later...

Może się podepnę (nie wiem czy nie trzeba przenieść mojego wpisu).

Mam pytanie do osób, które stosowały u psiaka dostawowe podanie kwasu. Pan Wet, który ma to robić mówił mi, że po podaniu psiaki często gęsto chodzą przez jakiś czas (kilka dni) gorzej niż przed podaniem, co mnie kompletnie zbiło z tropu! Tłumaczył mi od strony technicznej czym to jest spowodowane i że nie występuje zawsze i u każdego, ale zaczęłam się trochę obawiać tego..

Pan Wet zastanawia się i konsultuje, czy w naszym przypadku lepiej sprawdziłby się kwas podany do stawu, czy jednak osocze. Nie wiem, czy po podaniu osocza też mogą wystąpić takie objawy , bo w zasadzie zapomniałam dopytać o szczegóły.

Jakieś "bolesne" doświadczenia macie po tych zabiegach?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 4 months later...

Polecam gold dog arthro - mój piesek dosłownie po nim wstał na nogi. Preparat rewelacja, nie dość że niska cena to jeszcze 100% naturalny i bardzo dobry skład. Można go kupić w sklepie point4you, gdzie jest też wybór karm dla psów marki Gold Dog i Grow.

https://point4you.pl/produkt/gold-dog-arthro-preparat-na-stawy-dla-psa-200-tabletek/

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...