Jump to content
Dogomania

Bezdomny i bezimienny, kulejący, poraniony kaukaz


konfirm31

Recommended Posts

Fundacja kaukazów udostępni nam swoje konto, ale nie może założyć subkonta.

Dlatego bardzo ważne jest pisanie w przelewach dla jakiego psa jest wpłata.

Dlatego proponuję ustalić jak nazywa się nasz misio i napisać to wyraźnie tutaj i na fb.

Bo imion ma on teraz kilka.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam do Fundacji Adopcje Kaukazów ws udostępnienia nr  konta dla fejsbukowiczów na zbiórkę dla Kaukaza. Przemiły Pan i w dodatku - Wiceprezes Fundacji  :). Pogadaliśmy sobie od serca o psach. Pan czytał o Maksymie na FB i na dogo i zna sprawę. Pomogą nam przy ew.  kłopotach(tfu, tfu)  z Maksymem Antonowiczem i udostępnią konto. Można rozliczać wyłącznie rachunki i faktury (karma, leczenie, hotelowanie itp).

 

Wcześniej, uzgodniłam z Mazowszanka(która jest jedną z organizatorek wydarzenia na FB, że będzie fejsbukową kaukazową skarbniczką. Dzięki, Gosiu za zgodę :). 

Cioteczce Cancer43 dziękuję za założenie wydarzenia na FB i administrowanie nim :) . Coraz więcej nas tam jest. Kopiujcie dziewczyny z dogo wszystko to, co Wam pasuje do wydarzenia Maksyma Antonowicza :) i informujcie zainteresowanych nim fejsbukowców.

Link to comment
Share on other sites

Fundacja kaukazów udostępni nam swoje konto, ale nie może założyć subkonta.

Dlatego bardzo ważne jest pisanie w przelewach dla jakiego psa jest wpłata.

Dlatego proponuję ustalić jak nazywa się nasz misio i napisać to wyraźnie tutaj i na fb.

Bo imion ma on teraz kilka.

 

 

 Niech na FB będzie Kaukazem Maksymem - tak jak to napisała Elżbieta? Zgadzacie się?

 

A na dogo - niech jako tytuł wpłaty nadal będzie Bezdomny kaukaz -żeby nie zmieniać, tego, co już funkcjonuje

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam na fb wydarzenie założone przez Joanna Szymańska Zwierzolub.
https://www.facebook.com/events/1843519249206627/

 

 

Chyba są dwa wydarzenia na FB w takim razie. Odczuwam nadmiar. Można by przekierować ludzi na jedno wydarzenie bo trochę zamęt się robi :)

Zamieściłam informacje, iż wydarzenie jedno już istnieje ;)

Tak, już wiem. Wydarzenie założyła Asia z Makowa, która Maksyma osobiście złapała.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli można na dogo kupować na bazarkach robionych na FB, to czy można też na odwrót? ;)

 

Jeśli tak - ZAPRASZAM fejsbukowiczów również do takiego wsparcia dla Maksyma :)

(tylko nie wiem jak to mogłoby organizacyjnie wyglądać...)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/146228-domowe-pyszno%C5%9Bci-i-inne-cuda-na-maksyma-i-odiego-do-2804-godz-2100/?p=16144034

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

To niezwykle dzielna kobieta być musi...Trzeba mieć dużo odwagi aby łapać psa wielkości Kaukaza i to jeszcze
rannego.
Wielki mój szacunek dla tej pani.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Jeśli można na dogo kupować na bazarkach robionych na FB, to czy można też na odwrót? ;)

 

Jeśli tak - ZAPRASZAM fejsbukowiczów również do takiego wsparcia dla Maksyma :)

(tylko nie wiem jak to mogłoby organizacyjnie wyglądać...)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/146228-domowe-pyszno%C5%9Bci-i-inne-cuda-na-maksyma-i-odiego-do-2804-godz-2100/?p=16144034

Zamieszczę link na fb. Chyba można licytować/kupować przez kogoś, kto jest i na dogo i na fb. Przez PW ?

Link to comment
Share on other sites

 

To niezwykle dzielna kobieta być musi...Trzeba mieć dużo odwagi aby łapać psa wielkości Kaukaza i to jeszcze
rannego.
Wielki mój szacunek dla tej pani.
Elżbieta

 
Tak, pani Asia to bardzo dzielna i dobra osoba.
Przy akcji "kaukaz" Panie były dwie, druga to Krysia "makowska", jak ją nazywamy :) Ale zawsze to niepewność przy podchodzeniu do duzego nieznajomego psa, a panowie, którzy dokarmiali psa ostatnio, nie za bardzo garnęli się do pomocy, chociażby przy wsadzaniu psa do auta.
Link to comment
Share on other sites

Pani Asia, to dzielna osoba, która pomogła już wielu psom w trudnej sytuacji i ma prowadzić w Makowie TGPP dla miejscowych bezdomniaków. Krysia Makowska, to moja przyjaciółka z którą razem pomagamy zwierzakom. Jest jeszcze Krysia Karniewska, która ma Psy Szczęśliwe i dała tymczas Pomi i kolejna Krysia dogomaniacka - czyli ja ;).

 Asia i Krysia Makowska, wspólnie uratowały Maksyma(niesamowita akcja przedświąteczna), a ja do nich dołączyłam poświatecznie ,działając w porozumieniu z Nimi i  prosząc Cioteczki z dogo o pomoc dla biedaka.

 Jutro razem jedziemy do Ciechanowa na RTG łapy i konsultację.

Link to comment
Share on other sites

Zamieszczaj - będziemy się martwić jak się znajdzie licytator ;)

 

Ukradłam z bazarku kilka zdjęć i wkleiłam na FB,niech się skuszą

 

Mam mieszane uczucia odnosnie dwóch wydarzeń dla tego samego psa  i dwóch różnych kont do zbierania kasy.

FB, niestety,to bagienko i może się zacząć zadyma . Oby nie !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Asia od początku wie i aprobuje sprawę finansowej  pomocy dla Maksyma (jesteśmy w stałym kontakcie) na dogo i FB, ale sama też chce mu prowadzić niezależne  wydarzenie,  bo ma swoich fejsbukowych znajomych i wśród nich chce upowszechniać  wielkopsa.

Myślę, że jak zawsze, wszystko będzie zależeć od ludzi - żeby chcieli pomagać, a nie - rozrabiać. Mam nadzieję, że żadnej zadymy nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

cancerku - dziękuję za propagandę fejsbukową :)

 

Ja niestety nie ogarniam tej piaskownicy, nie mam tam konta, więc... liczę na Ciebie, jako na specjalistkę najwyższej klasy w zakresie bazarków dogowo/fejsbukowych ;)

 

A ty mnie czasem nie obrażasz ????zdziwko.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czuję się wpuszczona w maliny,bo okazuje się że niepotrzebnie załozyłam wydarzenie.Szkoda że Joanna zamiast zakładac nastepne nie dołączyła do tego już istniejącego,jako współadmin.

Sądzę ze powinnam zamknąć to wydarzenie,chociaż trochę szkoda,bo na naszym jest dużo więcej osób

Proszę żeby wypowiedziały się załozycielki tego wątku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...