Jump to content
Dogomania

Bezdomny i bezimienny, kulejący, poraniony kaukaz


konfirm31

Recommended Posts

Dzięki za wsparcie :). Dogo zawsze niezawodne :).

 Oczywiście, mogę udostępnić konto na pw. Wpłaty jako "Bezdomny kaukaz". Ile kto może. Liczy się każdy grosz. Żeby od czegoś zacząć, deklaruję 50 zł.  Wszystkie wpłaty, dokładnie rozliczę.

Na FB, może lepiej na konto fundacji - np Kaukazy Fundacj Zwierzę Nie Jest Rzeczą - o ile się zgodzą i udostępnią konto?

Link to comment
Share on other sites

Może być. Ja też deklaruję 50 zł. Tylko ze stanu tej rany sądząc, potrzebny jest pośpiech, po co biedak ma tak cierpieć. A ktoś się tej fundacji zapyta o zgodę? Miałyście już nimi kiedyś jakiś kontakt? Będę tu dziś zaglądać i jak tylko się pojawi jakaś konkretna informacja w kwestii wpłaty, zaraz zrobię przelew. Może znowu jestem gapowata, ale Konfirmie, numeru Twojego kont na pewno nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Fundacja,,Zwierzę nie jest rzeczą,,to fundacja godna polecenia.Są w porządku,Biafra miała kaukazy z dogo u siebie.Baca był u Biafry,dwie suki Kaukaza dziś już w lepszym świecie..To Biafry fundacja zajmowała się sprawą zabitej suki co po zabiciu ktoś jakieś bxxxxprzebrało w sukienkę...U niej też był pies zaspawany w klatce...
Będę zaglądać wieczorem-może będzie konto fundacji?
BIafra się zna na opiece nad kaukazami choć dla mnie Maksym ma więcej w sobie z Moskiewskiego..I
od wczoraj się zastanawiam czy Moskiewski pozwoliłby podejść do siebie z kosą?To takie ostre psy..Mnie się cały czas wydaje,że został,,poczęstowany,,kosą..Stąd długość rany i jakby odcięcie płata skóry...
--------------------------
A wracając do Maksyma to rana została zszyta po oczyszczeniu?
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Może być. Ja też deklaruję 50 zł. Tylko ze stanu tej rany sądząc, potrzebny jest pośpiech, po co biedak ma tak cierpieć. A ktoś się tej fundacji zapyta o zgodę? Miałyście już nimi kiedyś jakiś kontakt? Będę tu dziś zaglądać i jak tylko się pojawi jakaś konkretna informacja w kwestii wpłaty, zaraz zrobię przelew. Może znowu jestem gapowata, ale Konfirmie, numeru Twojego kont na pewno nie znam.

 Nie jesteś gapowata :). Jeśli chcesz coś wpłacic na biedaka, wyślę Ci wieczorem swoje konto na pw. Teraz Cię tylko wpiszę.

Na dogo, zbieramy na moje konto, na FB, lepiej na fundacyjne

Link to comment
Share on other sites

A może ogłosić go i już szukać DS,jest taki śliczny,z opisu wynika,że jest psiakiem spokojnym,nieagresywnym.Zdarza się też opcja DT z możliwością DS.Co sądzicie o tym?

Maksym bardzo ładne i niespotykane imię,podoba mi się.Ile on ma lat?

Link to comment
Share on other sites

Jutro pewnie dziewczyny powiedzą nam coś więcej o psiaku, o jego wieku.
Takiej rany nie da się zszyć, tu musi zarosnąć przez ziarninowanie. dobrze, ze muchy się nie zalęgły, bo nadal dość chłodno. I ta kulawa łapka, dużo musiał przejść. Ja myślę, ze to samochód go poturbował.

Link to comment
Share on other sites

 Nie jesteś gapowata :). Jeśli chcesz coś wpłacic na biedaka, wyślę Ci wieczorem swoje konto na pw. Teraz Cię tylko wpiszę.

Na dogo, zbieramy na moje konto, na FB, lepiej na fundacyjne

Ok. Czekam na numer.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Bardzo możliwe,że to samochód,ale prowadził człowiek i co cierpiał na pomroczność jasną,że
pojechał dalej?Drań..
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...