Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madziulik_13']
Karolina !
ETUI ! :mad::-( - pokrywam koszty przesyłki oczywiście[/quote]

Sorrki . Ale ja przed zawodami mam teraz takie zamieszanie, jeszcze oceny poprawiam, że całkiem zapomniałam . chyba komuś to będę musiała zlecić bo się biedna nie doczekasz :eviltong: .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=seagreen][SIZE=4][COLOR=purple]Witam !!! [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#2e8b57]Wakacje ! Nareszcie, długo wyczekiwane nadeszły :eviltong: . Z tej okazji odbędzie się agilitowe spotkanie nr. VII w Goleniowie.
Odbędzie się ono dn 11 lipca (sobota), godzina 13.00 .
Jako, że klub Fast Dogs jest w posiadaniu swojego terenu (zamykanego), pojawia się propozycja, aby spotkanie wydłużyć do niedzieli. Warunki spartańskie ( :eviltong: ), ale myślę, że 2-dniowy biwak to świetna zabawa.
Osoby chętne musiałyby mieć swój namiot, jest bardzo dużo miejsca do rozstawienia :cool1: .
[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#2e8b57]Wszystkich zainteresowanych proszę o informacje na pv lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[COLOR=Red](bardzo ważne jest podanie ilości dni tzn. czy tylko sobota czy z nocowaniem na niedziele, ponieważ jeśli nie będzie zainteresowanych na noc to po prostu zostaniemy standardowo przy 1 dniu )[/COLOR] !

W zgłoszeniu proszę podać:
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#2e8b57][SIZE=2][COLOR=Black]Imię przewodnika:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#2e8b57][SIZE=2][COLOR=Black]Wiek przewodnika:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#2e8b57][SIZE=2][COLOR=Black]Imię psa:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#2e8b57][SIZE=2][COLOR=Black]Rasa psa:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#2e8b57][SIZE=2][COLOR=Black]Wiek psa:
Poziom zaawansowania:
Ilość dni !!! : sobota, sobota + niedziela[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ale 11 to sobota :) .
Takie spotkania w ciągu wakacji jeszcze planujemy :) . Z tym, że widzę że ty jesteś z Warszawy to może masz złe wyobrażenie tego kto to prowadzi :eviltong: . To jest wszystko pod wspólnie spędzony czas niż tego aby się dowiedzieć czegoś więcej o metodach szkolenia. Rozstawiamy tor i wymieniamy się swoimi spostrzeżeniami. :)

Link to comment
Share on other sites

[B]palma[/B] dzięki za spotkanie, było super, zwłaszcza, że było tyle psiaków do miziania, a jest to tym bardziej fajne jak się nie ma własnego ;)

Tak teraz patrzę na ten Twój nick i sobie myślę, co by było gdyby obok kompa stał wtedy kaktus :evil_lol:;)

PS. Mam nadzieję, że nie byliśmy utrapieniem :roll:

Jeszcze raz dzięki wszystkim za dobrą zabawę

pozdrawiamy
Emi & Tomek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anastacia'][B]palma[/B] dzięki za spotkanie, było super, zwłaszcza, że było tyle psiaków do miziania, a jest to tym bardziej fajne jak się nie ma własnego ;)

Tak teraz patrzę na ten Twój nick i sobie myślę, co by było gdyby obok kompa stał wtedy kaktus :evil_lol:;)

PS. Mam nadzieję, że nie byliśmy utrapieniem :roll:

Jeszcze raz dzięki wszystkim za dobrą zabawę

pozdrawiamy
Emi & Tomek[/quote]


Mnie również było miło WAS poznać:lol::multi:
I podsumowujac nasza rozmowę;);)
życzę Wam
spełniły się Wasze marzenia
co do psiaka rodowodowego
ukochanej Waszej rasy
i wiem ze bedziecie Wspaniałymi Hodowcami,
i mam nadzieje ,
że bedziemy spotykac sie czesto
na wystawach ,
zawodach
i u PALMY:multi::multi::multi::multi::multi:
.
A Tobie PALMA i wszystkim uczestnikom
dziękuje
za wspanialy grilowy trening agility
:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

uwaga uwaga !!!

[B][COLOR=Red]Jednak zabalujemy z agility w dwa dni [/COLOR][/B]:cool3: :cool3: :cool3: .
czyli zapraszam wszystkich w sobotę na 11:00 na teren niekrytego basenu ul. Spacerowa (dojezdni niezmotoryzowani : wysiadać najlepiej na stacji PKP, jeśli ktoś będzie miał problem z dojściem mogę pomóc trafić z tamtego miejsca :) ) .

[COLOR=Red]Zgłoszenia do środy !!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

UWAGA UWAGA UWAGA

Spotkanie jutro zaczyna się o godzinie [SIZE=4][COLOR=Red]13:00[/COLOR][/SIZE] [COLOR=Black][SIZE=2]jest [SIZE=4][COLOR=Red]DWUDNIOWE[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/COLOR]([SIZE=2]Spanie na naszym terenie w namiotach) i odbędzie się na naszym terenie, czyli przy ulicy [SIZE=4][COLOR=Red]Spacerowej[/COLOR][/SIZE][/SIZE] (na terenie starego basenu odkrytego).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...