Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A więc spotkanie aktualne !!!

Tak się cieszę że Diana będzie !!! A więc będziemy mieli zawodowca :D :cool3: .

Czyli aktualna lista to :

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][COLOR=DeepSkyBlue][SIZE=2][SIZE=4][COLOR=Navy][SIZE=2]Palma (Karolina) & Boogie
Sonia123 (Sonya) & Vigo & Zuzu
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][COLOR=DeepSkyBlue][SIZE=2][SIZE=4][COLOR=Navy][SIZE=2] Figo_94 (Aga) & Figo[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][COLOR=DeepSkyBlue][SIZE=2][SIZE=4][COLOR=Navy][SIZE=2] Bursztynka13 (Patrycja) & Bursztyn[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][COLOR=DeepSkyBlue][SIZE=2][SIZE=4][COLOR=Navy][SIZE=2] Marysia & Pysia
Diana + Hubert & Guru & Musli

+ koleżanka Bursztynki13


[COLOR=Black]Czy ktoś jeszcze chce się pojawić w niedzielę :) . !!![/COLOR]
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

no to sie przygotujecie! :roll: :p ja tam niczego zmieniac w mym owym czoganiu sie z Vigo nie bede! :eviltong: bo niczego sie nie da! :-o :evil_lol: Vigo dalej jest w twierdzeniu, ze lepiej jest byc mega wolnym, ale.....[B]dokładnym :angryy: [/B]juz sie przyzwyczaiłam....:great: takie przypadki jak Vigo zdarzaja sie raz na tysiac, i nic z tym nie zrobie.:niewiem: Po to sie ma Bordera :bigok::roflt:

Link to comment
Share on other sites

nie no Vigo az tak zle nie ma bo na paru zawodach byly jakies miejsca na podium, ale okazało sie iz musi skakać z Largach i... zwolnił :-( a w midium nie moglam narzekać :razz: Ale nie jestem sama :evil_lol: :diabloti: ;)
Butsztynka13- Vigo to [B]prawie [/B]sznaucer średni, takze mozesznaucery maja to do siebie, ze czasem sa wolne :razz:

Link to comment
Share on other sites

Życzę dobrej zabawy. ja,żeby jechać bym musiała jechać z kimś samochodem,a to nie przejdzie,bo nikt nas nie zabierze.
Pozatym głupio się czuję wtedy,kiedy Diana ciągle jeździ z wami nad morze,a ja nie mogę jechać,bo na Luckiego rzuca się Guru,a Lucky na Vigo,itd. No cóż... :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Diana ma rano zajęcia, a taka jedna Sonya z nią jedzie, a bez tej Sonyi nie chce zaczynać :diabloti: :lol: :eviltong: .

Oczywiście mogę zacząć o 10 czy nawet 9, a Wy dojedziecie (jeszcze pan od Tashy będzie :) :) )

Link to comment
Share on other sites

Dominika mogę pogadać z Dianą. Ale byście musiały zrobić tak, że ty siadasz z przodu i Lucky jest w kagańcu i musisz go dobrze kontrolować, a na spotkaniu na smyczce ( po za tym ogólnie chcę aby wszystkie psy były na smyczy, pomijając szczeniaki, które raczej wbiegać na tor nie będą ... bo moja głupia pała jak ktoś inny skacz to się ... ymmm ... wciska :evil_lol: ) . Tylko teraz kontakt do Diany mamy ograniczony :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Ooo to fajnie by było ;-) Lucky wogóle ostatnio na spotkaniu Borderowym biegał ze wszystkimi pasami i nic nie robił... gorzej jeśli idzie o zabawki,itd.
Co do psów na smyczy to też jestem za tym (na psim ranczu zawsze wszytskie sa uwiązane). Pozatym psy stają się "niebezpieczne" kiedy nakręcają się na agility. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobra, dobra Maryśka ty mi tu nic nie pisz na forum co mój głupi pies wyczynia jak się nakręca na swoje sporty :shake: :lol: :evil_lol: .
Tak nawiasem to fajowy baner :)

Dominika, postaram się coś załatwić.

A ma ktoś może numer tel. do pana od Tashy (na pv np. bym poprosiła) . Czy coś ... :)

Link to comment
Share on other sites

no aj wiem, ze beze mnie to by była lipa :evil_lol: :eviltong: a co do Diany, to ja musze siedziec z przodu, ze wzgledu, na Guru, bo on z Vigo te sie nie lubią. :cool1:
Państwo od Tashy chyba jada swoim samochodem. Trzeba sie zapytac Diany, czy zapytała by sie ludzi od Tashy, czy mogliby wziac Dominike ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...