Jump to content
Dogomania

Spis firm handmade z akcesoriami dla psów oraz sklepów z gadżetami dla psiarzy


klaudiaZak

Recommended Posts

  • 1 month later...

Wild Craft - obroże, smycze szelki
Sali.pl - szelki guard, sledy, akcesoria do canicrossu bikejoringu itp.
Jestem Kozak - chustki dla psów itp.
NickyLoveDogs (czy jakoś tak ) - obroże, smycze, szelki
Collision Course - akcesoria do obedience
framm.pl - szelki, obroże smycze
;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzięki! Lista ciągle się wydłuża, a ja oraz inne osoby dowiadują się o kolejnych firmach :)

Dodano: Wild Craft, Sali.pl, JestemKozak, Collision Course, NeonTags

 

Pawss, możesz dać linka do NickyLoveDogs? Nie mogę tego nigdzie znaleźć. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Przestrzegam przed zamówieniami u modnej kozy. Problemy już przy składaniu zamówienia, przede wszystkim osoba nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Zamówienie złożone, przyjęte ponad trzy miesiące temu, z terminem realizacji 3 tygodnie - do dziś ani widu, ani słychu, zero jakiejkolwiek informacji (przy stałej obecności ww. osoby na "internetach"). Pani nie raczy odpisać na wiadomość (pomimo potwierdzenia odczytania wiadomości), ani poinformować że sprawa nieaktualna. Krótko mówiąc: ma zamawiającego w dupie. Nie polecam.

Gdyby ktoś sugerował się pochwałami na profilu to uprzedzam, że posty niewygodne dla kozy są przez nią usuwane (żeby nie było, że jestem gołosłowna - dysponuję print screenami innych osób, które spotkała sytuacja podobna do mnie). Dzięki temu, że akurat byłam świadkiem usunięcia takiego "niewygodnego" posta zamówiłam szelki u kogoś innego i nie czekałam w nieskończoność.

Za to polecam bardzo Sowinkę. Szybko, sprawnie, bez żadnych problemów, kontakt też jak najbardziej w porządku. Szelki, które zamawiałam zostały zrobione typowo pod moje zamówienie - miałam jedną nietypową prośbę i została wykonana dokładnie tak jak prosiłam.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Magdalena napisał:

Przestrzegam przed zamówieniami u modnej kozy. Problemy już przy składaniu zamówienia, przede wszystkim osoba nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Zamówienie złożone, przyjęte ponad trzy miesiące temu, z terminem realizacji 3 tygodnie - do dziś ani widu, ani słychu, zero jakiejkolwiek informacji (przy stałej obecności ww. osoby na "internetach"). Pani nie raczy odpisać na wiadomość (pomimo potwierdzenia odczytania wiadomości), ani poinformować że sprawa nieaktualna. Krótko mówiąc: ma zamawiającego w dupie. Nie polecam.

Gdyby ktoś sugerował się pochwałami na profilu to uprzedzam, że posty niewygodne dla kozy są przez nią usuwane (żeby nie było, że jestem gołosłowna - dysponuję print screenami innych osób, które spotkała sytuacja podobna do mnie). Dzięki temu, że akurat byłam świadkiem usunięcia takiego "niewygodnego" posta zamówiłam szelki u kogoś innego i nie czekałam w nieskończoność.

Dziwne. Moje psy mają sporo akcesoriów od Kozy, nigdy nie było problemów, wręcz przeciwnie - moje dziwne pomysły realizowała chętnie i sama podpowiadała rozwiązania. Popularna "marka" wśród charciarzy, ale nie tylko, ratowane psie bidy chodzą w kozowych obróżkach... Nie wiem, co się między Wami zadziało, ale nasze wrażenia są dokładnie odwrotne. Szczerze polecam.

Link to comment
Share on other sites

O 23 marca 2016o07:46, Tilia napisał:

Dziwne. Moje psy mają sporo akcesoriów od Kozy, nigdy nie było problemów, wręcz przeciwnie - moje dziwne pomysły realizowała chętnie i sama podpowiadała rozwiązania. Popularna "marka" wśród charciarzy, ale nie tylko, ratowane psie bidy chodzą w kozowych obróżkach... Nie wiem, co się między Wami zadziało, ale nasze wrażenia są dokładnie odwrotne. Szczerze polecam.

Ja niestety też miałam takie same doświadczenia jak Magdalena. Obroże w końcu mam, bo były z wygrywanych na zawodach voucherów, inaczej bym odpuściła. Za pierwszym razem musiałam je odsyłać, bo przyszły za małe mimo podania wymiarów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...