Jump to content
Dogomania

zasady przyznawiania championatów


jefta

Recommended Posts

mam pytanko:
czy do młodzieżowego championa litwy trzeba mieć wniosek z miedzynarodówki ???
bo jakoś nie mogę doczytać :oops:
po angielsku:
[B] [/B]

[B]“The junior champion of Lithuania” – LT JCH [/B]is granted to the dogs that have not less than three titles JN*, LT JN, Kl.JN, which are granted by two different judges. LT JCH title can be granted to the dogs living and registered in general dog breed register of Lithuania as well as for those registered and living abroad. This procedure requires the application for LT JCH title should be presented; afterwards the JCH certificate is issued.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jagoodka']A czy ktoś się orientuje czy na Litwie jest Championat Weteranów? Bo widziałam coś na ich stronie jak Lt VCH i nie wiem co to, a wymagań niestety co do tego championatu nie potrafię znaleźć...[/QUOTE]
ltvch to champion weteranów - mają, mają takowy

jest napisane po litewsku w regulaminie wystaw :cool3:
[URL]http://www.kinologija.lt/files/doc/LKD_parodu_taisykles_2009.pdf[/URL]

w skrócie - 3 certyfikaty vn lub ltvn lub klvn
czyli 3 razy musi wygrać klasę veterwanów, ale już nie doczytałam czy musi być z międzynarodówki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Myślę że to warto sobie dopisać:

W Chorwacji zmienili przepisy,[B] został zniesiony wymagany czas[/B] odstępu między wnioskami - Ostatni wniosek musi być uzyskany po 01.11.2010 :)
[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Nie bardzo kumam, tzn że jeśli mam 3 wnioski (to ich norma) i brakowało mi tylko odstępu czasu wszystkie zdobyte były w 1 wekend to teraz nie mam co się wybierać wiosną na Chorwację?? tylko muszę czekać do listopada przyszłego roku ??
Gdzie znalazłaś te zmiany ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']ltvch to champion weteranów - mają, mają takowy

jest napisane po litewsku w regulaminie wystaw :cool3:
[URL]http://www.kinologija.lt/files/doc/LKD_parodu_taisykles_2009.pdf[/URL]

w skrócie - 3 certyfikaty vn lub ltvn lub klvn
czyli 3 razy musi wygrać klasę veterwanów, ale już nie doczytałam czy musi być z międzynarodówki[/QUOTE]
Wielkie dzięki :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Nie bardzo kumam, tzn że jeśli mam 3 wnioski (to ich norma) i brakowało mi tylko odstępu czasu wszystkie zdobyte były w 1 wekend to teraz nie mam co się wybierać wiosną na Chorwację?? tylko muszę czekać do listopada przyszłego roku ??
Gdzie znalazłaś te zmiany ??[/QUOTE]

o zmianach jest już info u nich na stronie
[URL]http://hks.hr/cro_champion.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Nie bardzo kumam, tzn że jeśli mam 3 wnioski (to ich norma) i brakowało mi tylko odstępu czasu wszystkie zdobyte były w 1 wekend to teraz nie mam co się wybierać wiosną na Chorwację?? tylko muszę czekać do listopada przyszłego roku ??
Gdzie znalazłaś te zmiany ??[/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]
Wybacz Teciu oczywiście miało być 2009, a nie 2010 - przepraszam.[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]
Wybacz Teciu oczywiście miało być 2009, a nie 2010 - przepraszam.[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Hihihi nie ma sprawy,
szkoda tylko że nie znalazłam tej zmioany wcześniej bo pojechała bym do Zagrzebia:((
A jak pisalam do tych kołków latem to mi nie odpowiedzieli czy moge zamknąć Ch jeśli brak będzie tygodnia. Widać maja w nosie zagranicznych wystawcow:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Jagoodka']Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z Chmpionatem Białorusi??
Czy jest płatny (jak jest to ile?), numer konta gdzie wysyłać kasę ? Gdzie wysyłać wniosek o wydanie championatu?[/QUOTE]

ja zostawiałam wniosek i kasiorkę na wystawie. championat mi przysłali pocztą. płaciłam 20 eu.
ile teraz to kosztuje, to nie wiem:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Shetanka']jakie to jest "duże" CAC w Czechach? Z międzynarodowej?[/QUOTE]
Tak tylko z międzynarodowej - klubówki i secjalki maja "małe" CWC - co dla mnie jest totalna głupotą, bo tam stawki zawsze 2 x większe niż na międzynarodówkach i zawsze sędziowie specjaliści...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...