Jump to content
Dogomania

zasady przyznawiania championatów


jefta

Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorotal']Z mł. championatami jest łatwiej.
Estonia i Łotwa za 1 JCAC daja mł. championaty, jesli masz mł. championat.
Co do dorosłych to tam jest jeden CAC na płeć.[/QUOTE]

Czy te reguły dotyczące Łotwy i 1 CAJC przy mł ch pl to na 100%? Pytam bo na naszej stronie jest tylko info o CAC i dorosłym ch.

Zadzwoniłam dziś do Zarządu Głównego i do Kennel Klubu na Łotwie :

Na Łotwie jeden CAJC nie wystarczy do młodzieżówki - muszą być trzy CAJC. Umowa zawarta z Łotwą dotyczy tylko dorosłego championatu.
Wprowadzacie ludzi w błąd !! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']jest przyznawany ale liczy sie tylko do Grand Championatu[/QUOTE]

Czy to w 100% potwierdzona informacja? Bo ja za to słyszałam, ze to się tyczy psów węgierskich i dla wystawców zagranicznych CAC z klasy championow liczy się do Championatu. Znam dwa psy, które skończyły Ch.Węgier właśnie na wystawie w kl.championów jakiś czas temu i pytam bo teraz wystawialam dwa psy - jednego w open i jednego w ch... i troche bym sie wkurzyla jakby sie nie liczyl ten CAC :/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Ganzi']proszę o odpowiedź cz przy robieniu championatu Słowacji klasa wystawienia ma znaczenie? tzn czy klasa championów przeznaczona jest tylko do robienia Grand championatu czy też można zwykły championat w tej klasie sobie zrobić?[/QUOTE]

Zwykły championat możesz robić z CACem z każdej dorosłej klasy - również z championów. A do grand'a liczą się TYLKO CACe z klasy championów :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

czy ktoś się orientuje - zakładając, że mój pies będzie miał Mł.Ch. Litwy, i będe chciała zrobić z nim Mł.Ch. Łotwy oraz Mł.Ch. Estonii - jakich wystaw dotyczy zasada w tych krajach, że dla mł championów na mł championat tego kraju wystarczy jeden cajc?
chodzi mi o rangę wystawy - czy to ma być 'duży' cajc (z międzynardowoej) czy może być 'mały' (z krajówki), czy może cajc ze specjalistycznej wystawy, żeby za ten jeden wniosek otrzymać mł ch danego kraju?

mam nadzieje że zrozumiale napisałam o co mi chodzi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='psyja']chodzi mi o rangę wystawy - czy to ma być 'duży' cajc (z międzynardowoej) czy może być 'mały' (z krajówki), czy może cajc ze specjalistycznej wystawy, żeby za ten jeden wniosek otrzymać mł ch danego kraju?[/QUOTE]

Swego czasu pytałam w innym wątku i powiedziano mi, że na Łotwie CAC musi być z międzynarodowej, w Estonii - z dowolnej ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Foxowa']a ja mam pytanie gdzie bedzie jakas wystawa np. 2x CACIB gdzie mozna bedzie zrobic championat, nie majac zadnego

prosze o odp :)[/QUOTE]

Serbia, Rumunia, Macedonia, Bułgaria, Czarnogóra - dla "łysego" psa można zrobić CH na jednym wyjeździe

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja chciałam się upewnić, czy na Litwie wystawiając psa w Ch /mając Ch.Pl/ ranga wystawy jest obojętna, żeby za 1 CAC zdobyć Ch.Litwy ? może być to wystawa krajowa czy regionalna również czy tylko międzynarodowa ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...