Jump to content
Dogomania

MIMI - nasza miłość w cudownym DS.


Poker

Recommended Posts

Pokerku, nie dziwię Ci się, że szlag Cię trafia! Miałam podobnie przy adopcji Aszki - tel. się urywały, nawet na dwóch PA byłam i co? I NIC! :( Ludzie nie potrafią być asertywni i głowę zawracają, robiąc nadzieję - na szczęście tylko nam, nie psom...

Link to comment
Share on other sites

Ten uśmiech na pierwszy rzut oka wcale nie jest śmieszny.Może kogoś przerazić. A piesio sympatyczny.

Z 6. chętnych domów tylko 1 okazał się poważny.Reszta chyba działała pod wpływem chwili , gdy zobaczyła Mimi.

Ale nie dam im się tak łatwo wypchać trocinami.Obdzwonię i niech mają tę "przyjemność" tłumaczyć się.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj podczas trymowania i czesania Mimi odkryłam u niej na jednym boczku 2 spore łyse placki ,a na drugim boczku jeden. Widziałam kilka razy ,ze się drapała, sprawdzałam czy to nie pchły ,ale nie. Pod jej dość długą sierścią nie zauważyłam niczego niepokojącego ,a tu masz ci babo placek.Na jednym miejscu widać odrastającą sierść. Przypuszczalnie Mimi drapała miejsca po podaniu zastrzyków.

 

MIMI_1.jpg

 

To samo miejsce przykryte sierścią

 

MIMI_2.jpg

 

 

Ogólnie mała jest jak cukiereczek. Nadal pełznie po podłodze, jest bardzo łasa na pieszczoty i zazdrosna o pozostałe futrzaki. Ogólnie to bardzo mądra i sprytna sunia.

Gotuję jej skrzydło z indyka z  ryżem i marchewką.Pałaszuje ,aż uszy jej się trzęsą. Chrupki nie wchodziły jej absolutnie. Ona lubi smaki ze stołu, bo pewnie tym była karmiona,.

Link to comment
Share on other sites

Mam już tę info na PW.Dzięki.

Dolarek po badaniu krwi, czekamy na wyniki.

Dzwoniłam do domków.Jeden mówi ,że nie dostał mejli , więc wysłałam jeszcze raz. Drugi nie odbiera, do 3. mogę dzwonić po g.18.

Z domkiem nr 1 raczej zakończyłam współpracę , bo chce psa poznać przed adopcją , a nie jest zmotoryzowany.

Domek z 3. dzieci też chce poznać psa przed adopcją ,a może pojechać do 30 km. Niech te 2 ostatnie domki szukają więc same. Sami mogą poszperać na stronach najbliższych schronisk. Ja nie mam na to czasu. Chyba ,że wiecie o psach z pobliża.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...