Jump to content
Dogomania

Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM


Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 4 months later...
11 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Ja od wczoraj umieram ze strachu o Barsiczke. Ma nowotwor watroby. Wielmi guz, ktory urosl blyskawicznie... 

Nawet nie pamietalam o rocznicy Semurka:(

Ewa...trzymaj się..nie wiem co powiedzieć,obie wiemy jak choroby zabierają nam przyjaciół...Straszne...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Kejciu napisał:

O matko.... kiedy macie wizytę ?

Wypłakaną przeze mnie 27.09. Na początku zapisali mnie na 25.10, ale tak płakałam, że Pani za godzinę zadzwoniła i podala mi nowy termin. Będe jednak dzwonić codziennie, bo może coś się zwolni wcześniej.

Szukam też na juz naprawdę dobrego weta od USG klasy dr Marcińskiego, do którego nie sposób się dostać tak szybko. Chcę powtórzyc USG w innym miejscu na wszelki wypadek. Podobno dr Zlot na Zamiany jest bardzo dobra. To uczennica dr Marcińskiego. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Wypłakaną przeze mnie 27.09. Na początku zapisali mnie na 25.10, ale tak płakałam, że Pani za godzinę zadzwoniła i podala mi nowy termin. Będe jednak dzwonić codziennie, bo może coś się zwolni wcześniej.

Szukam też na juz naprawdę dobrego weta od USG klasy dr Marcińskiego, do którego nie sposób się dostać tak szybko. Chcę powtórzyc USG w innym miejscu na wszelki wypadek. Podobno dr Zlot na Zamiany jest bardzo dobra. To uczennica dr Marcińskiego. 

A Kosiec - Tworus ?poczytaj kochana, ja u niej robię ostatnio

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Zaraz poczytam. Dzięki wielkie! Zapisałam już Barsiczke na ten czwartek do dr Zlot, ale poczytam jeszcze o tej Pani doktor. 

Do dr Jagielskiego dzisiaj nic się nie zwolniło:(

ja swoją Sabcie jak zapisywałam to termin 2 msc był...ale u nas na szczęście nie było nic pilnego więc mogliśmy poczekać.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Kejciu napisał:

ja swoją Sabcie jak zapisywałam to termin 2 msc był...ale u nas na szczęście nie było nic pilnego więc mogliśmy poczekać.

Do Twojej wetki najwcześniej moge dostać się w przyszły wtorek. Ruszam więc w czwartem do dr Zlot. Podobno jest naprawdę dokładna i dobra. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 19.09.2019 o 01:37, Sarunia-Niunia napisał:

O Jesoo, Ewunia, nie miałam pojęcia, że doczytam się takich złych wieści... z serca życzę Ci, żeby wszystko dobrze się skońnczyło!!! I mam nadzieję, że tak właśnie będzie, bo przecież inaczej być nie może... Ściskam mocno Ewuniu, przytulaj Barsiczkę <3

 

 

Dnia 19.09.2019 o 15:51, Kejciu napisał:

trzymam kciuki!

Mamy cień nadziei pop wizycie u dr Jagielskiego. Jest niewielka szansa, że to  nie nowotwór. Biopsji nie da się zrobić, bo guz jest na przeponie prawie, nie można sie do niego dostać. Leczymy miesiąc przeciwzapalnie i robimy ponowne USG. Potem tomograf i ewentualnie operację. Bardzo się boję, ale walczymy ile sił!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Po miesiącu leczenia dr Jagielski powiedział, że jest szansa, że to nie jest nowotwór! Ten wielki twór za szybko zmalał i do tego zareagowal na leczenie przeciwzapalne:) Jestem przeszczęśłiwa i pełna nadziei, że uda nam się i tym razem.

A w lecznicy poznałam Dorcię01:) To dopiero zbieg okoliczności:) Zartejestrowalam Barsiczkę, która była jeszcze na siusiu z moim synem i usiadłam w poczekalni. Oczywiście nie mogłam się powstrzymać, żeby nie zagadać do czekającej na wizytę suni:) Okazała się nią być sunia z awatarka Dorci01 jak widzę:) A ona poznała mnie po imieniu Barsy:) Ten psi świat jest jednak mały...

 

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...