Jump to content
Dogomania

Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM


Recommended Posts

Cześć :) Mamy problem z łączem internetowym, miejmy nadzieję, że nie zerwie mi polaczenia. Samik jest tu przeszczęśliwy! Spaceruje dzielnie, poznaje nowych przyjaciół i wrócił do zwyczaju objadania się ciasteczkami na spacerze:) Sunie też latają jak szalone, a my patrzymy na to i jesteśmy przeszczęśliwi:) Jeśli mi się uda, wgram zdjęcia. W każdym razie to co najważniejsze - Semidełko postanowiło pozostać z nami i kazda minutę tego czasu chcemy celebrować i cieszyć się, że dane jest nam być razem:)

Semurek w drodze na działkę:


80183096275669535114.jpg


A tu przed kominkiem. Jeszcze było troszkę chłodno, dlatego Peruszek jest cała opatulona. Barsiczka chodziła sobie, a Semik grzał się przy kominku. Kiepskie zdjęcia niestety, bo robione z telefonu. Zapomniałam zabrać aparat i bardzo mnie to zmartwiło, bo chciałam robić setki zdjęć :(

28547620711731590010.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tak się cieszę, że dobrze płynie Wam czas...

Seminio to taki Słodziak... i w samochodzie wygląda słodko, i przed kominkiem taki zrelaksowany... pięknie patrzeć na szczęśliwego Seminia...

Niech czas płynie Wam błogo, odpoczywajcie, ceńcie każdą chwilę i... rób Ewcia duuużo zdjęć, niech będą i z telefonu - najważniejsze, że będą!!!

Samego dobra Kochani!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Skarb kochany maszerowal dzisiaj 55 minut nie chcial wracać do domu Po powrocie rzucił sie na jedzenie i zjadl duza porcje indyka z ryzem wczesniej objadal sie pasztecikami. Potem wycalowany najpierw przez Jacka potem przeze mnie pomruczal i zasnal jak kamień. Sunie tez śpią i cala trojka chrapie glosno dookola nas

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Kochani, korzystając z dostępu internetu chciałam Wam bardzo podziękować za to, że z nami jesteście, że wspieracie mojego Semika i mnie dobrą energią i dobrym słowem. Dużo pomyślności dla Was, zdrowia i szczęścia!!!!!

 

Pozdrawiamy Was najserdeczniej:) Semik co chwilę zmienia posłanka:)

63297655835730362199.jpg

 

69725586671023323094.jpg

 

58830918693688350518.jpg

 

 

Nasza Barsunia rozchorowała się w nocy, na szczęście 15 km stąd przyjmuje dobry weterynarz. Dostaliśmy doraźną pomoc i leki na wynos. Maleńka miała bardzo twardy i bolesny brzuszek. Nie wiem co zjadła, nie zauważyłam, żeby coś znalazła. Na szczęście teraz jest już zupełnie dobrze, ale razem z Semikiem je kurczaka z ryżem.

 

 

Seminio ukochany odżył tu niesamowicie. Dzisiaj leżeliśmy wszyscy na wielkim rozłożonym łóżku. Słonko przyszło na przytulasy i przeczołgiwał się od Jacka do mnie. Rozpuściliśmy naszego Rudaska strasznie, ale najważniejsze, że razem z nim witamy Nowy Rok, którego początkowo mieliśmy nie doczekać. Nie robimy planów czasowych. Cieszymy się każdą chwilą spędzoną z nim i z suniami. Rozczula nas ten cudowny pies bardzo. Każdym gestem pokazuje jak nas kocha i jak mu dobrze na świecie. Jest absolutnie idealny i ukochany przez nas i przez obie sunie. One bardzo przeżywają jego chorobę i kiedy zobaczyły, że Seminek czuje się lepiej też odżyły. Barsiczka wczoraj goniła Semcia i zaczepiała go do zabawy.
  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

k,NDU2ODM0ODUsNjgxNjgz,f,swiateczna_lini

 

Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję...

 

W te piękne i jedyne w roku chwile
chcę złożyć Ewuniu Tobie, Seminiowi i Pociechom

najlepsze życzenia;
zdrowych, radosnych dni
i tylko szczęścia w Nowym 2016 Roku

 

z%C5%82oty-nowy-rok-2016.jpg

 

Bernadka,

Korunia, Nerunio, Maxiulinek, Tinusia, Gajunia i Killerek :)

 

k,NDU2ODM0ODUsNjgxNjgz,f,swiateczna_lini

Link to comment
Share on other sites

Bernadko, pięknie dziękujemy!!!!

 

Na koniec Roku wrzucam jeszcze dwa filmiki z Seminiem.

 

Na pierwszym filmiku widać jak ten cudowny Skarb poddaje się ubieraniu w szelki. Zapiszczał na początku, bo zabolało go dotknięcie do strupków po zastrzykach na szyi. Jacek początkowo nie zorientował się o co chodzi: 

 

https://youtu.be/TAu8oqZLgg8

 

Na drugim jesteśmy na spacerze. Właściwie kończymy już spacer i Semik jest już troszkę zmęczony:

 

https://youtu.be/7lHuC6DQvpM

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Piękne filmiki Ewuniu:

https://youtu.be/TAu8oqZLgg8 tyle pokory i zaufania w tym Semisiątku, Peruszka obserwuje, a Barsunia najchętniej pozostałaby w ciepełku ;), i tylko uszka reagują na słowo "jeść" ;)

https://youtu.be/7lHuC6DQvpM grzeczny, dreptający Skarb - do zacałowania

 

Jeszcze raz szczęścia w Nowym Roku, a teraz całuski na dobranoc :)

Link to comment
Share on other sites

Barsiczka jak się potem okazało już się źle czuła, kiedy kręciłam filmik, ale dopiero jej chodzenie w nocy postawiło mnie na baczność. Na szczęście leki pomogły i czuje się dobrze.

Semus wieczorem odmówił jedzenia kurczaka, za często go ostatnio jadł. Wróciliśmy do szynki z indyka. Mam nadzieję, że przeprosi się szybko z gotowanym jedzonkiem. Jutro wracamy do domu. To były wspaniałe cztery dni pełne czasu dla naszych czworonogów. Każde z nich dostawalo masę pieszczot, przytulasow i dużo z nimi rozmawialiśmy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...