Jump to content
Dogomania

Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

2 godziny temu, Dusia-Duszka napisał:

A tak po godzinach wpisów patrząc... to kiedy ja spać 68bedcb14b473a943cfd_MV_orig.gif , to Ty wstać 52c3ef378e9a22e3b4fa_EI_orig.gif

Nie zawsze tak jest - tylko czasami. Ale dziś faktycznie było to wcześnie. Może po skokach narciarskich uda mi się trochę przespać.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

E... no... nie wiedziałam, że jesteś w reprezentacji :))))))))))

Tak - psiej przed telewizorem. Tyle, że one spokojnie śpią a mnie gowa spada na  krześle, oczy same się zamykają. Ale jak na chwilę wyskoczę na dwó to z pewnością przejdzie. Od kilku lat bardzo lubię oglądać skoki narciarskie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Tak 0 psiej przed telewizorem. Tyle, że one spokojnie śpią a mnie gowa spada na  krześle, oczy same się zamykają. Ale jak na chwilę wyskoczę na dwó to z pewnością przejdzie. Od kilku lat bardzo lubię oglądać skoki narciarskie.

A ja lubie snookera, nawet jak przyśniesz jesteś na bieżąco. No, chyba że gra Sullivan i ma dobry dzień.

10 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

IMG_20180304_202600.thumb.jpg.14665467bf92a181eedc1dbe18a50698.jpg

Niedzielny luzik... 

Wygląda jakby się opalała pod lampą :))) Wyluzowana na maxa :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Dusia-Duszka napisał:

Jeszcze tak. Za chwilę włączy się jej budzik w żołądku, bo zbliża się święta godzina 21".

ona o tej porze je?

Mój to już śpi. Został jeszcze spacer ale niechętnie chodzi bo zimno albo są kałuże albo mokra trawa albo pada deszcz albo mu się akurat nie chce albo nie wiadomo dlaczego ale mu się nie chce.

Link to comment
Share on other sites

Tak. O 21" jest główna micha.

Taki rytm powstał, kiedy więcej pracowałyśmy z pańcią nad zachowaniem-wychowaniem. Smaczki w ciągu dnia zyskiwały bardzo na atrakcyjności. Poza tym mam chorobę lokomocyjną i jak niespodziewanie wypada się razem wybrać autem czy tramwajem, to na głodniaka nie rzygnę.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...